Від ідеї до дії з абсолютно новим TIBCO Spotfire 12

Користувачі мають потребу. Потребу у швидкості. Потребу у переході від даних до розуміння та дій. Абсолютно новий TIBCO Spotfire 12 робить це можливим. З новим Spotfire 12 миттєві транзакції із середовища бізнес-аналітики (BI) стають нормою. А коли дія робиться ближче до того місця, де виконуються бізнес-процеси, результати виходять швидше і приносять більше користі.

Від розуміння до дії

Лише 7% підприємств вважають себе «просунутим» бізнесом, що ґрунтується на інсайтах. Ця цифра не змінюється вже три роки. Швидше за все, транзакційних бізнес-даних більше, ніж будь-коли, але вони не переміщаються досить швидко між багатьма операційними системами організації, щоб ініціювати своєчасні рішення на основі даних. Tibco Spotfire 12 виправляє цю проблему:

  • Можливість записувати транзакції в будь-яку хмарну або локальну програму/додаток безпосередньо з візуалізацій бізнес-аналітики.
  • Планування технічного обслуговування, відкриття заявки, створення оповіщення, перезавантаження даних, створення викликів API, додавання примітки в CRM та багато іншого — все прямо з візуалізації даних Spotfire.

Хмарний Spotfire 12 дозволяє активувати ці безшовні транзакції безпосередньо із самого Spotfire. Cloud Actions використовують можливості глибокої та безпечної інтеграції з TIBCO Cloud Integration та TIBCO Live Apps, дозволяючи користувачам виконувати дії у кількох сотнях операційних систем – від найпопулярніших корпоративних бізнес-додатків до баз даних та платформ для спільної роботи. Результат: бізнес-аналітика в режимі реального часу доставляється на будь-яку платформу, на якій працюють співробітники.

Цей досвід без використання коду для створення дій у будь-якій хмарі чи локальній програмі/додатку радикально розширює організаційні можливості. І це можливо для всіх користувачів, а не лише для обраних. Spotfire 12 призначений для використання бізнес-лідерами, фахівцями з обробки та аналізу даних, розробниками бізнес-аналітики та будь-якими фахівцями, що працюють з даними.

Імерсивне дослідження даних

Візуалізації Spotfire дозволяють безпосередньо працювати з даними та формувати їх таким чином, щоб стимулювати відчуття присутності (імерсивності). Можливість створювати власні бізнес-додатки, що налаштовуються: фільтрація, позначки, деталізація, масштабованість для уточнення результатів, а надалі можливість поділитися висновками з командою.

Вжиття заходів безпосередньо з робочих процесів аналітики забезпечує конкурентну перевагу. Як? Шляхом збільшення обсягу та якості своєчасних рішень при одночасному зниженні загальної вартості операцій.

Крім того, з прогнозною аналітикою, аналітикою геолокації та потоковою аналітикою в одному середовищі прийняття рішень та управління Spotfire 12 аналізує як дані у стані спокою, так і дані у русі. Кожен користувач і кожна організація можуть отримати повну інформацію для більш зважених рішень на основі даних будь-якого типу.

Впровадження та автоматизація

При введенні кількох букв у рядок пошуку система запропонує рекомендації щодо найбільш значних зв’язків та закономірностей. Клік на метрику, що цікавить, і механізм рекомендацій на основі AI (заснований на вбудованій науці про дані та машинне навчання) виявить винятки та аномалії.

Цей гнучкий доповнений досвід наблизить користувача до рішення ще до того, як він ставить питання. Це створює безліч нових можливостей.

Прогнозування та оптимізація у будь-якому масштабі

На відміну від точкових рішень для зведених панелей, аналітика Spotfire спочатку запускає тисячі методів машинного навчання та статистичних методів за допомогою комерційних R та Python у комплекті. Дослідники даних використовують Python і R з великим успіхом для підготовки даних, машинного навчання, геоаналітики та статистики.

Аналітика TIBCO Spotfire дозволяє не розробникам додавати попередньо створені функції даних Python і R до додатків для аналізу та візуальної аналітики Spotfire.

Ця розширена аналітика, поряд із власною потоковою передачею, дозволяє аналітиці Spotfire розширити охоплення бізнес-аналітики до додатків з інтенсивними операціями, таких як виробництво, ланцюжок поставок, фінансові послуги та IoT на периферії.

TIBCO Spotfire та ModelOps

Можливості TIBCO ModelOps у Spotfire дозволяють користувачам створювати та оцінювати моделі обробки даних, а також відстежувати їх продуктивність ⁠ — і все це на одній платформі візуальної аналітики. Завдяки керованому штучному інтелекту самообслуговування бізнес-аналітики у повсякденному житті можуть почати наповнювати свої аналітичні програми надійними, попередньо навченими моделями оцінки даних від Tensorflow, Python, PMML і Spark для виявлення аномалій, класифікації, передбачення, прогнозування та отримання переглянутих даних без необхідності ручного оновлення.

Хмарне розгортання у будь-якому місці

Також стало простіше розгортати та масштабувати Spotfire у будь-якому місці завдяки повній підтримці Linux. Офіційні контейнери та діаграми Helm у кластері Kubernetes дозволяють здійснювати хмарне керування всіма службами Spotfire, а нові можливості автоматичного масштабування для служб Spotfire значно прискорюють та спрощують оновлення. Це призводить до поліпшення загального досвіду користувача.

Підписатися на новини