TIBCO Spotfire. Вбудована аналітика

TIBCO Spotfire – це інструмент бізнес-аналітики, однією з функцій якого є вбудована аналітика.

Вбудована аналітика або вбудована бізнес-аналітика (BI) – це інтеграція звітів, інформаційних панелей, візуалізацій даних та інших потужних можливостей BI всередині бізнес-програми або вебпорталу. Інформація зазвичай відображається і управляється платформою BI та розміщується безпосередньо в інтерфейсі програми або продукту для підвищення зручності використання даних і прийняття рішень.

Які основні переваги вбудованої аналітики?

interact

Бізнес-аналітика, де вона потрібна користувачам.
Вбудовуючи точні звіти та інформаційні панелі в інтерфейс програми, користувачі зможуть безперешкодно знаходити потрібні їм аналітичні дані прямо в додатку, який вони використовують. Це може призвести до ширшого впровадження інструментів бізнес-аналітики та прийняття ефективніших рішень завдяки інформації, знайденій користувачами.

report

Самостійна звітність.
Скорочення потреби в аналітиці та ІТ-підтримці шляхом надання користувачам можливості знаходити інформацію та відповіді за допомогою інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача для створення drag-and-drop звітів. Завдяки середовищу розробки звітів та інформаційних панелей, розробленому для розширення можливостей користувачів, вони можуть самостійно отримувати те, що їм потрібно, не чекаючи поки інші команди нададуть вбудовану індивідуальну аналітику. Таким чином, ІТ-команди можуть зосередитись на інших, важливіших завданнях, а не на разових запитах бізнес-користувачів.

deal

Покращення якості обслуговування клієнтів.
Для тих, хто створює внутрішні або комерційні програми, вбудована аналітика означає, що їх користувачі можуть отримувати відповіді, які їм потрібні, не виходячи із програми. Це призводить до підвищення продуктивності та покращення якості обслуговування клієнтів. Вбудована аналітика інтегрує необхідні користувачам інструменти у бізнес-додаток, спрощуючи роботу користувачів та підвищуючи задоволеність клієнтів.

startup

Збільшення доходів.
Вбудована аналітика може забезпечити додатковий потік доходів для тих, хто використовує її у комерційних програмах. Підприємства можуть стягувати плату за включення звітів, що настроюються. Фактично використання вбудованої аналітики в додатку може збільшити цінність користувача на 25%. Крім того, це може стати конкурентною перевагою, яка дозволяє прискорити виведення нових продуктів на ринок.

Підписатися на новини