Візуалізація і аналітика даних

Tableau

Tableau – розробник програмного забезпечення для аналітики даних і їх візуалізації, заснована в 2003 році в Сіетлі, штат Вашингтон.

Протягом декількох останніх років Tableau утримує лідерські позиції на світовому ринку програмних продуктів BI і є прикладом якості програм для роботи з big data.

CoreWin – офіційний партнер Tableau в Україні.

Вартість планів підписки

Ефективна платформа аналітики Tableau дозволяє передавати дані всім користувачам. Почніть з вибору варіанту розгортання, а потім виберіть правильне поєднання типів користувачів для вирішення всіх аналітичних завдань і отримання відповідей на ключові питання.

Локально або Публічна хмараХостинг на стороні Tableau

Tableau Creator

$70 user/month*

Включає: продукти DESKTOP, PREP і одну ліцензію SERVER Creator

Потужний набір продуктів, який дозволить провести наскрізний робочий процес аналітики

Tableau Explorer

$35 user/month*

Включає: одну ліцензію SERVER Explorer

Досліджуйте дані і швидше відповідайте на питання за допомогою повної аналітики

мінімальна закупка: 5 ліцензій

Tableau Viewer

$12 user/month*

Включає: одну ліцензію SERVER Viewer

Переглядайте та взаємодійте з панелями моніторингу та візуалізацією

мінімальна закупка: 100 ліцензій

Tableau Creator

$70 user/month*

Включає: продукти DESKTOP, PREP та одну ліцензію ONLINE Creator

Потужний набір продуктів, який дозволить провести наскрізний робочий процес аналітики

Tableau Explorer

$42 user/month*

Включає: одну ліцензію ONLINE Explorer

Досліджуйте дані і швидше відповідайте на питання за допомогою повної аналітики

мінімальна закупка: 5 ліцензій

Tableau Viewer

$15 user/month*

Включає: одну ліцензію ONLINE Viewer

Переглядайте та взаємодійте з панелями моніторингу та візуалізацією

мінімальна закупка: 100 ліцензій

*на щорічній основі в гривні за комерційним курсом на день оплати

Продукти Tableau

Tableau DesktopTableau ServerTableau OnlineTableau Prep

Tableau Desktop

Залиште звичайні діаграми в минулому.
Аналітика даних в режимі реального часу дає можливість для їх необмежених досліджень. Інтерактивні інформаційні панелі допомагають побачити приховану інформацію за лічені хвилини.

Доступ до великої кількості даних

Отримайте більше від даних разом з Tableau:
підключення до джерел даних локально або в хмарі – будь то big data, SQL-бази, електронні таблиці або хмарні додатки, наприклад, Google Analytics і Salesforce
Доступ і об’єднання розрізнених даних без написання коду управління метаданими для оптимізації джерел даних (для просунутих користувачів)

Відповіді на більш глибокі питання


Tableau дозволяє здійснювати швидкі, потужні обчислення, перетягування опорних ліній і прогнозів, перегляд статистичних зведень. Аналіз отриманих тенденцій, побудова регресій і кореляцій виявить нові можливості і допоможе прийняти обґрунтоване рішення.

Залучення користувачів

Створення інтерактивних візуалізацій, які долучають колег до процесу обговорення і спонукають їх ставити нові питання. Результатом використання ПЗ буде необхідне в Україні поглиблення культури співробітництва та розширення впливу нових ідей.

Витяг даних з оперативної пам’яті

Продукти Tableau створені з урахуванням останніх технологій комп’ютерної графіки і дозволяють працювати в офлайн-режимі, зберігаючи дані в оперативній пам’яті. Надалі їх можна завантажувати навіть на ноутбуці. 

Спільне використання

Управління даними проходить в абсолютно новому форматі. Перевагами візуалізації в Tableau Server або Tableau Online можуть користуватись всі співробітники компанії в будь-який час.

Аналітика для будь-яких пристроїв

Tableau розробили простий і потужний інструмент, який допомагає створювати і налаштовувати інформаційні dashboard’и для настільних комп’ютерів, планшетів і телефонів.

Оновлення Tableau Desktop

Завдяки постійному розвитку і вдосконаленню компанія Tableau вже багато років поспіль отримує міжнародні нагороди.

Tableau Server

Управління, що розширює можливості бізнесу.

За допомогою централізованого управління метаданими і правилами безпеки користувачі можуть надавати доступ до загальної інформації. Прозорість роботи з великими обсягами даних в Tableau Server дозволяє оптимізувати і спростити аналітичний процес.

Корисність інформації тепер не обмежена рамками заданих параметрів і стандартними типами діаграм. Інтерактивне середовище дозволить подивитися на дані під різними кутами і отримати максимально об’єктивний аналіз. Клієнти віддають перевагу Tableau Server за простоту в розгортанні, інтеграції і масштабованості, а також за високу надійність. Вам більше не потрібно вибирати між доступом для користувачів і захистом даних.

Доступ до джерел даних

Безпечно підключайтесь до будь-якого джерела даних локально або в хмарі. Створюйте та обмінюйтесь даними між співробітниками. Працюйте з популярними корпоративними джерелами даних Cloudera Hadoop, Oracle, AWS Redshift, Teradata, Microsoft SQL Server та інші. Також є спеціально розроблений веб-коннектор і API Tableau для доступу до інших джерел даних.

Безпека даних

Незалежно від того, чи використовуєте ви Active Directory, Kerberos, OAuth або інші стандарти, Tableau плавно інтегрується з наявними протоколами безпеки.
Керуйте аутентифікацією на рівні користувачів і груп. Контролюйте безпеку своєї бази даних дозволами на передачу даних і фільтрацію на рівні рядків. Забезпечуйте безпеку користувачів і контенту завдяки численним варіантам налаштувань і детальних групових політик.

Гнучке розгортання

Tableau Server надає можливість для інтеграції з існуючою інфраструктурою, не зважаючи на те чи зберігаються дані локально, чи на хмарі.
Встановіть Tableau Server локально, забезпечивши максимальний контроль безпеки даних, що використовуються. Встановіть продукт в публічній хмарі за допомогою AWS, Azure або Google Cloud Platform, використовуючи наявні хмарні інвестиції.

Потужний моніторинг та управління

Платформа Tableau легко встановлюється, масштабується і контролюється. Завдяки швидкому управлінню дозволами для джерел даних і візуальному відстеженню використання, програма дозволяє моніторити:
– контент 
– користувачів 
– ліцензії 
– продуктивність

Завжди актуальна аналітика

Підсилюйте свій бізнес, надаючи аналітику вашим співробітникам, клієнтам, партнерам і постачальникам там, де вона потрібна. Впроваджуйте інтерактивні dashboard’и в наявні бізнес-портали, такі як Salesforce, SharePoint або Jive.

Надійність

Висока доступність, надійна міграція при переході на інший ресурс, швидке відновлення після збоїв – ось чому найбільші компанії в світі вибирають Tableau для своєї корпоративної аналітики.

Здатність до масштабування

Потреби бізнесу швидко еволюціонують. За допомогою Tableau ви зможете легко масштабувати аналітику даних, завжди тримаючи руку на пульсі подій. Архітектура Tableau підтримує безшовне масштабування без простою бізнесу, а також простий перехід на нове обладнання.

Tableau Online

Спільна робота в хмарі.

Tableau Online – це інструмент аналітики, що повністю розміщений в хмарі. Публікуйте інформаційні панелі і діліться своїми результатами. Запропонуйте колегам або клієнтам вивчити всі можливості інтерактивної візуалізації та роботи з точними і вже зрозумілими даними.

Взаємодія і редагування відразу в мережі Інтернет надає можливість досліджувати дані і ділитися аналітикою з будь-якої точки планети. Працюючи онлайн ви максимально заощадите час за рахунок оперативного доступу до даних.

Економія ресурсів

Починайте роботу в лічені хвилини, поступово додаючи користувачів по мірі зростання ваших потреб. Tableau Online – це повністю розгорнуте в хмарі рішення, тому вам не доведеться налаштовувати сервери, управляти оновленнями програмного забезпечення або масштабувати апаратну ємність.

Доступ до будь-яких даних з будь-якої точки світу

Підключення до хмарних баз даних (Amazon Redshift і Google BigQuery). Автоматичне оновлення даних з веб-додатків (Google Analytics і Salesforce). «Живі» запити в локальних базах або ж за розкладом.

Безпека

Легко контролюйте діяльність користувачів і доступ до даних завдяки політикам безпеки. Інфраструктура Tableau Online відповідає всім вимогам SOC 2 (Service Organization Control).

Tableau Prep

Підготуйте свої дані для аналізу.

Tableau Prep – це інструмент ETL (Extract, Transform, and Load), який значно скорочує час підготовки даних. Дата-аналітики витрачають близько 80% часу не на складання візуалізації, а саме на підготовку даних.

Tableau Prep дозволяє користувачам швидше приступити до аналізу, допомагаючи їм швидко і точно комбінувати, приводити в потрібну форму і чистити дані.

Цілісна картина даних

Завдяки трьом варіантам представлення даних, ви можете переглядати їх на рівні рядків, профілів кожного стовпчика і всього процесу підготовки даних. У користувача є можливість вибрати з яким видом відображення даних працювати, виходячи з поставленого завдання.

Оперативні результати

Для зміни будь-якого із значень необхідно просто його вибрати і внести потрібні правки. Коли редагується тип з’єднання, результати відразу оновлюються. При кожній дії миттєво видно зміни навіть у мільйонах рядків даних. Tableau Prep дає свободу для будь-яких експериментів з даними без наслідків.

Швидка робота завдяки “розумним функціям”

Використовуйте розумні функції для усунення загальних проблем підготовки даних. Tableau Prep використовує нечітку кластеризацію для перетворення повторюваних завдань, таких як групування за вимовою, в операції з одним клацанням миші.

Підключення до більшої кількості даних

Підключення до даних локально або в хмарі, будь то база даних або електронні таблиці. Доступ, об’єднання і очищення розрізнених даних без написання коду. Tableau Prep грамотно проводить операції в базі даних, дозволяючи використовувати існуючі інвестиції для швидкого виконання роботи.

Легкий процес аналізу

Підготовлені дані просто відкриваються за допомогою Tableau Desktop або так само легко ними можна поділитися з іншими колегами через Tableau Server або Tableau Online. Така інтеграція всіх продуктів Tableau, допомагає скоротити час між підготовкою даних і аналітикою, щоб покращити результати бізнесу.

Порівняння функціоналу

CreatorExplorerViewer
Веб та мобільний доступ+++
Вбудований контент+++
Взаємодія з візуалізацією і панелями моніторингу+++
Завантаження візуалізації як зображення (.pdf, .png)+++
Завантаження підсумкових даних+++
Завантаження повних даних++
Створення і спільне використання власних версій дешбордів++
Коментар на панелі інструментів або візуалізації+++
Створення підписки на свої звіти+++
Отримання сповіщень, керованих даними+++
Створення підписки для інших++
Створення попереджень, заснованих на даних++
Редагування існуючих листів і візуалізацій++
Створення і публікація нового листа з існуючого джерела даних++
Створення і публікація нового листа з новим джерелом даних+
Створення і публікація нових джерел даних+
Створення нового листа на основі попередньо створених Dashboard’ів+*
Створення нових потоків даних (.tfl)+
Редагування та зміна потоків даних (.tfl)+
Експорт даних (.tde, .hyper або .csv)+
Управління користувачами і дозволами++
Управління контентом і сертифікація джерел даних++
Адміністрування сервера+**

* тільки в Tableau Online
** тільки в Tableau Server