СRM и project management

WiseTeam

WiseTeam –інноваційна ІТ-компанія, яка пропонує ринку гнучке CRM та програмне рішення для управління проєктами під назвою WiseTeam.

Система управління продажами, проєктами і завданнями, яка створена литовськими розробниками, об’єднує кращі методики – kanban, scrum, A3, sales pipeline і itil.

WiseTeam ідеально підходить для тих, чия робота пов’язана з наданням послуг:

  • Консультантів
  • Адвокатів
  • Дизайнерів і архітекторів
  • Інженерів
  • Ріелторів
  • PMO-відділів

Kanban – Управління завданнями і часом

Всі завдання, пов’язані з проєктами, продажами і внутрішньою діяльністю, плануються і контролюються в режимі реального часу. Вони відображаються на інтерактивній дошці Kanban, що дозволяє легко делегувати завдання, зосередитись на завданнях тижня і бачити майбутнє навантаження колег.

По кожному проєкту представлена ​​зведена інформація, а виставлення рахунків займає лічені хвилини.

Управління портфелем проєктів

Плануйте проєкт, його діяльність, результати і бюджет. Програмний продукт надає можливість відстежувати стан проєкту в режимі реального часу і надавати результати у зазначений термін, в рамках обсягу і бюджету, що були погоджені.

Управління портфелем проєкту дозволяє здійснювати контроль не тільки за одним проєктом, а за цілим портфелем проєктів або усієї компанії.

Система управління продажами

Зберігайте інформацію про потенційних клієнтів, їх співробітників та відстежуйте можливі угоди (opportunities). Оцініть роботу відділу, побудувавши поетапну воронку продажів.

Система проводить сегментацію потенційних і поточних клієнтів, допомагає організувати і провести маркетингові кампанії, відстежити ефективність їх реалізації.

Функціонал WiseTeam

Продажі

Керуйте лідамі, клієнтами та угодами. Проводьте маркетингові кампанії і працюйте з воронкою продажів.

Управління проектами

Складайте структуру робіт проєкту за методологією Ганта, плануйте бюджет, здійснюйте управління фінансовими показниками і виділеними ресурсами. Відстежуйте якість виконаних робіт і затверджуйте проєкт.

Управління завданнями

Ставте завдання собі і колегам, відстежуйте витрачений на їх виконання час, і все це з урахуванням принципів kanban, agile, scrum.

Відстеження робочого часу

Плануйте зустрічі та запрошуйте колег. Слідкуйте за продуктивністю співробітників, монетизацією їх робочого часу і виставляйте рахунки клієнтам. Софт передбачає інтеграцію з Google Calendar, роботу з персональним і командним календарями.

Процеси

Стандартизуйте діяльність співробітників по виконанню певних завдань або етапів проєкту. Економте час на виконанні завдань. Ініціюйте процес вручну та автоматично.

Управління якістю і послугами

Реєструйте звернення клієнтів і вирішуйте їх, створюючи завдання, інциденти або запитуючи зміни. Визначайте, оцінюйте і здійснюйте управління проєктними ризиками за допомогою інструментів, що відповідають стандарту ISO 9001.

Фінанси

Система управління бонусами, рахунками-фактурами і рахунками-проформами, платежами і бюджетом компанії.

Спільна робота

Делегуйте завдання, налаштовуйте нагадування собі і колегам, коментуйте ліди і можливості, налаштовуйте ролі і права для користувачів.