Програмне рішення для роботи з файлами та документами

Nexcloud Files

Nextcloud пропонує кращу в галузі on-premise платформу для спільної роботи з контентом. Технологія Nextcloud поєднує в собі зручність і простоту використання рішень споживчого рівня, таких як Dropbox і Google Drive, з бізнес-потребами безпеки, конфіденційності та контролю.

Завдяки Nextcloud Files співробітники мають легкий доступ до своїх файлів, фотографій і документів для роботи, а також можуть обмінюватися даними та співпрацювати з членами команди, клієнтами та партнерами. Своєю чергою, ІТ-фахівці знають, що доступ до файлів мають лише конкретні співробітники.

Переваги Nexcloud Files

Доступ

Сучасний і простий у використанні вебінтерфейс, десктопні клієнти та мобільні додатки. Спільна робота в реальному часі та миттєвий доступ до всіх даних з будь-якого пристрою в будь-якому місці.

Безпека

Потужні можливості шифрування і вбудований контроль доступу до файлів на основі правил. Це все доповнено надійними політиками паролів, захистом від перебору паролів, захистом від програм-вимагачів і багатьом іншим.

Інтеграція

Доступ до даних по FTP, Windows Network, SharePoint, NFS, сховища об’єктів і т. д. Просте налаштування та інтеграція знижують витрати та ризики при одночасному використанні інвестицій в ІТ.

Функціональні можливості

Робоче середовище

За допомогою Workspaces можна додавати контекст в робочі папки, за допомогою заміток, списку справ та посиланням на файли. Це дає змогу координувати роботу команди, відстежувати виконання важливих завдань та зробити видимим для всіх призначення кожного файлу.

Блокування файлів

Блокування файлів допомагає користувачам запобігати конфліктам з колегами, які намагаються редагувати ті ж файли. Хоча офісні документи й замітки можна редагувати в режимі реального часу в браузері, деякі файли потрібно завантажити, щоб внести зміни. А за допомогою чату чи коментарів, можна дізнатись хто працює з файлом та які правки вносить.

Управління робочим процесом

З Nextcloud системні адміністратори можуть контролювати та направляти потік даних між користувачами на серверах або між ними. Позначка файлів на основі правил і реакція на ці теги, а також інші тригери, такі, як фізичне розташування, група користувачів, властивості файлу і тип запиту, дозволяють адміністраторам спеціально відмовляти в доступі, модифікувати, видаляти або зберігати дані відповідно до вимог бізнесу або законодавства. Nextcloud дозволяє ІТ-фахівцям контролювати призначені для користувача дані та забезпечувати їх безпеку.

Створення заміток та шаблонів

Nextcloud поставляється з простим у використанні додатком для створення спільних заміток Nextcloud Text. Він підтримує різні формати розширеного тексту, такі як заголовки, напівжирний і курсив, а також зображення та посилання. Під час сеансу групового редагування, кожен автор отримує свій колір, за яким можна одразу бачити хто яку правку вносив.
Підтримка шаблонів в Nextcloud дозволяє швидко створювати різні файли. Доступні стандартні шаблони, а також можливість створення персоналізованих шаблонів у папці Templates.

Зручний інтерфейс

Ефективний і простий у використанні інтерфейс – одна з головних переваг Nextcloud. З його допомогою виконання завдань стає простішим, а послідовність кроків очевидною.

Безпечний обмін файлами

Nextcloud Files дозволяє лікарням, банкам, нотаріусам і державним установам безпечно відправляти файли і отримувати файли від клієнтів, пацієнтів або партнерів.
Простий веб-і мобільний інтерфейси Nextcloud Files дозволяють користувачам обмінюватися файлами з іншими користувачами на сервері, створювати та відправляти захищені паролем загальнодоступні посилання, дозволяти іншим завантажувати файли в приватну хмару і отримувати повідомлення на телефон і ПК, коли користувач на іншому хмарному сервері ділиться файлами.

Мобільні та десктопні клієнти

Клієнти Nextcloud Files для Android, iOS і десктопних систем дозволяють користувачам синхронізувати файли і обмінюватися ними повністю безпечним способом через зашифроване з’єднання. У мобільних клієнтів передбачене автоматичне завантаження зображень і відео, знятих користувачами, і можливість синхронізації вибраних файлів і папок. Клієнти можуть обробляти кілька облікових записів, показувати всю активність, яка відбувається на сервері, і повідомляти користувачів про нові події, таких як доступність нових загальних ресурсів.
Nextcloud забезпечує наскрізне шифрування для максимальної безпеки корпоративних даних.

Інтеграція Nextcloud з Outlook

Автоматичне завантаження файлів, щоб уникнути великих вкладених файлів у листах, можливість інтеграції календаря та контактів в Microsoft Outlook. Nextcloud Secure Sharing для Outlook дозволяє користувачам Nextcloud легко і безпечно відправляти файли, папки або завантажувати посилання іншим користувачам з Microsoft Outlook.

Якщо ви розглядаєте покупку Nexcloud Files, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для вас способом: