TIBCO Spotfire

TIBCO Software Inc. — розробник програмного забезпечення для побудови сервісно-орієнтованої архітектури підприємства та управління бізнес-процесами. Штаб-квартира компанії розташована в Пало-Альто, Каліфорнія (США).

Компанія TIBCO Software заснована в 1985 році і є одним із світових лідерів в галузі інтеграції та автоматизації управління бізнес-процесами. Рішення TIBCO широко використовуються в телекомунікаційній, транспортній та енергетичних галузях, на виробництві, в області фінансів та в медицині.

TIBCO Spotfire: інтелектуальні
можливості для бізнесу

TIBCO Spotfire – це найбільш повне рішення аналізу даних на ринку, що дозволяє швидко і легко візуалізувати нові відкриття в даних. Використовуючи пошук і рекомендації, засновані на вбудованому механізмі штучного інтелекту, будь-хто може досліджувати дані і отримувати корисні відомості.

Незалежно від того, що потрібно створити – прості дешборди, прогностичні додатки або додатки динамічної аналітики в реальному часі – Spotfire надає можливості у будь-якому масштабі, включаючи візуальний аналіз, обробку даних, аналітичні прогнози, аналіз розташування і потокову аналітику.

Опис функціоналу

Візуальна аналітикаОбробка данихПрогностична аналітикаАналітика розташуванняАналітика потокової передачі в режимі реального часуАдміністрування, гнучкість, масштаб

Розумна візуальна аналітика

Spotfire – це найшвидший інструмент аналітики даних. Він став ще швидше і простіше – з новим, ще більш зручним інтерфейсом для вивчення і візуалізації даних, а також з великими інтерактивними панелями моніторингу та дослідженням даних в режимі «point-and-click». При цьому збережено потужні аналітичні можливості.

Розумне, гнучке та інтерактивне виявлення даних

Spotfire надає потужний та гнучкий інтерфейс для візуальної аналітики з можливістю самообслуговування. Програмне забезпечення дозволяє візуально взаємодіяти з даними користувача і отримувати цінні відомості в середовищі з ефектом присутності для визначення можливостей і ризиків раніше за конкурентів, не звертаючись за допомогою до ІТ-фахівців.

Рекомендації на основі штучного інтелекту

Рекомендації TIBCO Spotfire, засновані на штучному інтелекті, миттєво відображають візуалізації для різних взаємозв’язків під час аналізу даних. Це значно прискорює і спрощує отримання очікуваної та неочікуваної інформації. Рекомендації також допоможуть вам міксувати дані з декількох джерел в єдиній візуалізації, а також завантажувати, пов’язувати, категоризувати дані – все в оперативному режимі.

Аналітика на базі «natural language»

Завдяки новому досвіду аналітики, заснованої на пошуку NLQ, панель пошуку стає місцем, звідки ви запускаєте Spotfire. Простий пошук, щоб створити діаграми; знайти змінні, діаграми і значення даних для маркування; знаходити джерела даних і елементи бібліотеки; та отримати рекомендовані візуалізації.

Аналітичні додатки та інформаційні панелі

Створювати професійні інформаційні панелі і ділитися ними з іншими користувачами дуже легко. Ви навіть можете створювати аналітичні додатки, які проведуть ваших бізнес-користувачів через аналітичний робочий процес і дозволять їм використовувати розширену аналітику керованим способом, підвищуючи продуктивність для всіх.

Візуальна аналітика в будь-який час і в будь-якому місці

TIBCO Spotfire на ноутбуці, ПК, планшеті, телефоні у вигляді експортованого PDF-файлу, вбудованого в ваш веб-сайт / додаток підтримує всі режими споживання BI і аналітики. Мобільні додатки для iOS і Android доступні в iTunes і Google Play Store.

Аналітика корпоративного рівня

Spotfire здатний працювати з даними від найменших реалізацій до найбільших глобальних розгортань, демонструючи безпрецедентну продуктивність в найвимогливіших реалізаціях. Адміністратори можуть бути впевнені, що критично важливі для бізнесу аналітичні програми працюють за потреби, використовуючи перерозподіл ресурсів для декількох робочих навантажень, SLA, додавання і видалення вузлів і примірників служб, інтелектуальну маршрутизацію і пули ресурсів.

Інтелектуальна обробка даних

Поки користувач вивчає дані, інтелектуальна, імерсійна вбудована обробка даних допомагає швидко виявляти невідповідності та недоліки даних, допомагаючи швидко об’єднувати, очищати, збагачувати і перетворювати їх. Робочі процеси автоматично записуються на полотно даних для редагованого джерела даних, яке можна перевіряти та ділитися ним. Spotfire – лідер в галузі підготовки даних. Ніякого окремого інструменту не потрібно.

Швидка і проста обробка вбудованих даних

Вбудована обробка даних дозволяє бізнес-користувачам вносити зміни: поєднувати стовпці і рядки з різних джерел даних; скасовувати згортання одним клацанням миші; змінювати тип даних, категорію і ім’я стовпця; динамічно групувати стовпці з візуалізацій; змінювати порядок сортування; розділяти розумні стовпці; очистити дані, замінивши неправильні або відсутні значення. Повна підтримка API дозволяє додавати функції, наприклад додавати або змінювати типи з’єднань, щоб отримати більш глибоке розуміння.

Документація всіх змін

Коли ви обробляєте дані, Spotfire автоматично документує всі зроблені зміни. Відстеження і можливість аудиту моделі даних забезпечується завдяки запису інформації про джерела даних, зв’язки, операції і перетворення. Модель даних можна експортувати для повторного використання.

Потужна функція рекомендацій

Автоматичні рекомендації по структурі даних і взаємозв’язкам в пам’яті і в базі даних економлять час. Наприклад, рекомендації можуть пропонувати додавати рядки таблиці ще до завантаження даних; зв’язувати таблиці для настройки миттєвого загального маркування; параметри завантаження даних, які дозволяють легко вибирати між таблицями в базі даних і в пам’яті; категоризацію стовпців в базі даних, щоб спростити навігацію по великим даним.

Велика кількість доступних конекторів

Завдяки вбудованим конекторам легко підключатися до реляційних баз даних і баз даних NoSQL та об’єднувати їх: OLAP, Apache Drill, Hadoop і Spark SQL, Impala, SAP HANA та багато інших, а також хмарні додатки Amazon Redshift, Databricks, RDS, база даних Microsoft Azure SQL, Google Analytics і Salesforce. Або легко створювати власні конектори. Запит природною мовою дозволяє шукати будь-які дані або конектори.

Автоматизація і масштабованість

Spotfire Automation Services автоматизує такі завдання, як завантаження даних, обробка, перетворення, експорт даних і PDF. Великі API-інтерфейси можуть запускати автоматизацію на основі подій. Заплановані оновлення Spotfire дозволяють попередньо завантажувати аналізи в пам’ять, щоб групи могли швидко отримати до них доступ. Налаштуйте завантаження, особливо великих файлів, в неробочий час для більш ефективного використання ресурсів.

Вбудована предиктивна аналітика

Завдяки готовим методам для класифікації, кластеризації та прогнозування одним клацанням миші будь-хто може почати роботу з прогнозною аналітикою. Вхідні дані та вихідні результати можна візуалізувати на інтерактивних інформаційних панелях Spotfire, в той час як більш глибокі обчислення в області науки про дані можна виконати з використанням платформи TIBCO Data Science Platform або функцій даних Spotfire, які використовують код R, Python, SAS і Matlab.

Аналітичні додатки

Легко створюйте зрозумілі бізнес-додатки за допомогою вбудованої прогнозної аналітики. Готові API-інтерфейси, можливість підключення до будь-яких даних, налаштована візуалізація і обчислення, а також статистичні методи можуть працювати в декількох системах. Додавайте прогнозні моделі і візуалізації та отримуйте результати в режимі реального часу. Вбудовано створення виробничих прогностичних додатків.

Статистика та взаємозв’язки одним натисканням миші

Прості контекстні обчислення – ефективні: описова статистика, кластеризація, кореляції, прогнози, різні види діаграм та багато іншого. Знайдіть зв’язки між стовпцями за допомогою інструменту Data Relationships. Використовуйте статистичні методи для безперервних категоріальних змінних, таких як лінійна регресія, Anova, хі-квадрат та інші.

Унікальна інтеграція мови Data Science

Spotfire включає вбудований двигун TIBCO Enterprise Runtime (TERR) для R. Це надійна високопродуктивна платформа для розширеної R аналітики, розроблена з нуля для масштабованості підприємства і вбудованої аналітики. Сценарії TERR можуть запускати завдання розподілених обчислень за допомогою Map / Reduce, SparkR, H2O або Fuzzy Logix, Spotfire Data Science або Statistica, а також можуть бути розгорнуті в якості розширеного аналітичного механізму в вузлах Hadoop.

Алгоритмічні моделі машинного навчання

Прогностична аналітика Spotfire забезпечує легкий доступ до алгоритмів машинного навчання (ML). Вони навчаються на даних для створення моделей, які можуть виявляти складні закономірності і робити високоточні прогнози. За допомогою Spotfire аналізуйте першопричини, здійснюйте спостереження і оптимізацію виробництва, мікросегментацію, персоналізацію, утримуйте клієнтів, оцінюйте активи, виявляйте аномалії і шахрайства та багато іншого.

Безпрецедентна аналітика розташування

Миттєві готові багатошарові карти, геокодування і зворотне геокодування надають аналізу географічного контексту. Карти допомагають генерувати ідеї і робити прогнози, які неможливо зробити за допомогою таблиць і діаграм. Панелі моніторингу Spotfire візуалізують дані і виводять результати на картах та налаштовують діаграми, в той час як більш глибока геоаналітіка може бути виконана за допомогою вбудованого механізму R і TIBCO GeoAnalytics.

Автоматичне картографування

Якщо ваші дані включають географічні компоненти, такі як країна, штат, місто або координати GPS, Spotfire автоматично розпізнає їх як місця розташування і може запропонувати багатофункціональну інтерактивну карту з швидким переходом до відповідних даних для миттєвого аналізу.

Багаторівневі карти

Додайте більше контексту до своїх карт та знаходьте інформацію на основі розташування, включаючи інші джерела даних і додаючи кілька шарів даних на карту. Ви навіть можете обрати перегляд рекомендацій за вашим вибором на основі рівнів масштабування, від країни, штату, міста, району до адреси.

Інші карти

Карта відрізняється від будь-якої іншої візуалізації тим, що відразу пов’язує дані з швидко зрозумілим контекстом реального світу. Цей факт дає зрозуміти, як місце розташування (план магазину, схема розсадження, анатомія людини) співвідноситься з іншими характеристиками даних. Карти найкраще підходять для оптимізації маршрутизації і планування, розрахунку економічного потенціалу вашої маршрутної мережі, скорочення викидів палива, оптимізації вибору місця і багато чого іншого.

Стандарти GIS

При збільшенні масштабу кожного шару, наприклад, від країни до штату, округу, міста, району, потім до рівня будинку, ви можете вибрати для перегляду рекомендації за вашим вибором – не тільки базову карту (дороги), але і дані, які однозначно відноситься до цього рівня.

Spotfire Data Streams постійно відправляє нові дані в Spotfire для аналізу в реальному часі. Створювати інтерактивні інформаційні панелі використовуючи IoT (MQTT, OSI PI), соціальні джерела і повідомлення (TIBCO, JMS, Kafka) так само легко, як і зі статичними даними.

Надзвичайно швидка система безперервних запитів

В основі програмного забезпечення Spotfire Data Streams лежить механізм безперервних запитів, який обробляє високошвидкісні потокові дані, створює повністю матеріалізовані таблиці даних в реальному часі, управляє спеціальними запитами і безперервно просуває оперативну аналітику в реальному часі при зміні умов.

Самостійна потокова бізнес-аналітика

Бізнес-користувачі отримують доступ до оперативних даних в режимі самообслуговування, створюють свої власні візуалізації в реальному часі і взаємодіють з даними за допомогою таблиць, графіків, деталізацій, що постійно оновлюються.

Історичні дані і дані в реальному часі

Комбінуйте дані в реальному часі та історичні дані в своєму аналізі, щоб отримати більше контексту. Зіставляйте поточні умови з історичною інформацією через власні конектори.

Оптимізований для масштабування безпечних розгортань, Spotfire забезпечує максимальну гнучкість і продуктивність. Архітектура гібридної хмари підтримує розгортання як локально, так і в декількох хмарах, тому всі користувачі можуть легко підключитися до роботи і без проблем виконувати оновлення. Адміністрування з використанням сценаріїв топології вузлів, SLA і перерозподілу ресурсів робочого навантаження, додавання / видалення вузлів і примірників, інтелектуальної маршрутизації, пулів ресурсів і т. д.

Accordion Panel Title

Gutentor Simple Text

Accordion Panel Title

Gutentor Simple Text

Варіанти ліцензій

Варіанти розгортання Spotfire відповідно до потреб – локальне, хмарне або гібридне.

TIBCO Cloud
Spotfire

Хмарне

Програмне забезпечення для аналітики, як послуга

Миттєвий доступ з будь-якого місця і необмежена масштабованість без проблем з ІТ-інфраструктурою та обслуговуванням.

TIBCO Spotfire
Platform

Локальне

Spotfire на серверах клієнта

Повний контроль над продуктивністю, масштабуванням і безпекою. Архітектура Spotfire на основі вузлів, встановлена на серверах клієнта.

TIBCO Cloud
Spotfire Enterprise

Гібридне

Spotfire, як приватна послуга

Повністю керована виділена хмара в Spotfire. Повний контроль над кожним аспектом середовища, але сама робота в середовищі приватної хмари TIBCO.

Порівняння TIBCO Cloud

АналітикБізнес-авторКористувачСховище бібліотеки
Необхідні ліцензіїКожна купівля має включати або 1 ліцензію Аналітика або 1 ліцензію Бізнес-автораКожна купівля має включати або 1 ліцензію Аналітика або 1 ліцензію Бізнес-автораКожна купівля має включати або 1 ліцензію Аналітика або 1 ліцензію Бізнес-автора. Самостійна ліцензія недоступнаНедоступно
Розмір сховищаНа кожну ліцензію Аналітика надається
250 Гб
На кожну ліцензію Бізнес-автора надається 100 ГбНедоступноДодаткове місце в сховищі купується з кроком 25 Гб