Дистриб’ютор програмних продуктів

Команда, що вирішить всі Ваші питання

Дистриб’ютор програмних продуктів

Команда, що вирішить всі Ваші питання

Дистриб’ютор, що спеціалізується на постачанні та впровадженні програмних продуктів з аналізу даних, захисту інформації, управління ризиками та оптимізації бізнес-процесів компаній.

Ми працюємо через мережу надійних партнерів, яка налічує більше 430 реселерів по всій Україні та за кордоном.

Окрім продажу наша співпраця з партнерами орієнтована на демонстрацію і пілотний запуск продуктів на етапі передпродажної підготовки, вивчення і пошук оптимальних програмних рішень, проведення їх аналізу та адаптацію. Після продажу надаємо технічну підтримку, спільно з вендорами вивчаємо проблеми та усуваємо недоліки програмного забезпечення.

В портфоліо є продукти, якість яких відзначено Gartner, G2 і іншими міжнародними компаніями. Тільки за останній рік ми підібрали і впровадили софт для 260 задоволених клієнтів.

Ми знаємо, як організувати захист інформації та запобігти її витоку, налагодити електронний документообіг в хмарному середовищі, проводити бізнес-аналітику, здійснювати бухгалтерський і фінансовий облік, а також розв’язувати кадрові питання не на папері.

Cпівпрацюємо з вендорами, такими як Tibco – лідер Magic Quadrant серед продуктів Master Data Management, Endpoint Protector – перший в топ-11 DLP-рішень, Tableau – флагман в аналітиці та візуалізації даних, Invicti – лідер серед виробників веб-сканерів, Arcon та іншими.

Ми – за те, щоб софт, як інструмент, був простим, керованим і працездатним. Тому співпрацюємо тільки з надійними і кваліфікованими вендорами.

— Value Added Distributor CoreWin

CoreWin

Назва компанії складається з двох частин: Core – ядро, Win – перемога. Отже, CoreWin – це основа ваших перемог!

P.S. Чесно кажучи, спершу ми загадали про «Хроніки Амбера», але компанії потрібний солідний концепт.

А якщо довго дивитись на логотип, то можна побачити великі літери: C та W, а не тільки Pac-Man’а.

Software / hardware

Ми здійснюємо продаж лише програмних продуктів, але якщо у вас великий проєкт, підберемо потрібне вам обладнання.

Напрямки

Встановлюємо програмні продукти в чотирьох напрямках: безпека, аналітика і дані, автоматизація і взаємодія, офісна робота.

Проєктні рішення

Здійснюємо комплекс послуг в передпродажного і післяпродажного періодах. Проводимо демонстрацію і пілотний запуск продуктів на етапі передпродажної підготовки, вивчаємо і шукаємо оптимальні програмні рішення, проводимо їх аналіз та адаптацію.

Техпідтримка/ Логістика

Надаємо перший рівень технічної підтримки з будь-якого продукту. Усуваємо недоліки програмного забезпечення спільно з його розробниками. Проводимо передпродажні та технічні консультації, надаємо послуги по впровадженню.
Якщо вам потрібно вирішити технічне питання надішліть лист на цю адресу tech@corewin.ua

Ціни

Зверніться до наших менеджерів і вони прорахують ваш оптимальний варіант.

Контакти

E-mail: your@corewin.ua
Тел: +380 97 616 09 24, +380 63 273 52 55
вул. Євгена Сверстюка, 11Б. Офіс 417. Київ, Україна