Єдина платформа для всіх потреб веббезпеки

Invicti (раніше Netsparker)

Invicti – це повністю інтегрований, багатокористувацький вебдодаток із вбудованими інструментами робочого процесу і звітності, який масштабується під потреби бізнесу.

Це рішення допомагає підприємствам будь-якого розміру в усіх галузевих вертикалях організувати безпеку вебдодатків. Малі підприємства, а також організації зі списку Fortune 500 покладаються на Invicti для виявлення вразливостей у своїх вебдодатках і визначення пріоритетності виправлень.

K

сторінок сканується щодня

К

вразливостей
виявляються щодня

+

вразливостей виявляються на кожному сайті

%

просканованих вебсайтів мають критичні проблеми

Переваги Invicti

Автоматизація веббезпеки

Invicti допомагає усувати недоліки ІТ-безпеки та повністю автоматизувати її процеси. Програмне забезпечення виконує автоматичну оцінку вразливості, яка допоможе розставити пріоритети в роботі по усуненню проблем. Доступна функція автоматичного виявлення поточних вебресурсів для уникнення ресурсно-затратних ручних процедур.

 • Invicti автоматично перевіряє і сканує всі типи застарілих і сучасних вебдодатків, включаючи HTML5, Web 2.0 та односторінкові додатки (SPA), а також вебресурси, захищені паролем.
 • Вразливості автоматично присвоюється рівень серйозності, щоб підкреслити потенційний збиток і терміновість, з якою вона повинна бути усунута.
 • Служба виявлення активів постійно сканує Інтернет, щоб виявити призначені для користувача активи на основі IP-адрес, доменів верхнього і другого рівня, а також інформації про сертифікати SSL.

Масштабування в міру зростання

Коли бізнес розширюється, посилюються і вимоги до безпеки. Invicti масштабується для задоволення потреб малого бізнесу, а також великих корпорацій. Одним з ключів до його масштабованості є Proof-Based Scanning, яке запобігає витраті ресурсів на хибні спрацьовування.

 • Завдяки технології Proof-Based Scanning Invicti безпечно використовує виявленні вразливості та генерує доказ використання (proof-of-exploit) або доказ концепції (proof-of-concept), які підтверджують, що вразливості не є хибним спрацюванням.
 • Панелі моніторингу Invicti надають інформацію в зрозумілій і стислій формі, навіть якщо у користувача є велика кількість вебресурсів.
 • Invicti використовує масштабовані агенти сканування, які звітують перед основним додатком і ефективно використовують кілька ІТ-ресурсів для скорочення часу сканування.

Повна видимість

Invicti розуміє потребу в повній видимості, особливо якщо потрібно управляти великою кількістю вебресурсів. За його допомогою можна отримати чітке і вичерпне уявлення про стан інформаційної безпеки як на верхньому рівні, так і в деталях. Звіти Invicti також можуть бути налаштовані відповідно до вимог користувача.

 • Invicti пропонує безліч готових звітів для різних цілей як для керівництва, так і для розробників.
 • Якщо вбудованих звітів недостатньо, можна створювати власні звіти, використовуючи власні шаблони.
 • Крім звітів про відповідність, які включають звіти ISO 27001, PCI DSS і HIPAA, можна запросити перевірку звітів PCI DSS третіми сторонами.

Досягнення максимальної ефективності

Invicti – це не просто ще один сканер додатків, це комплексне рішення для управління вразливостями. Його можна інтегрувати з уже наявними системами відстеження проблем, щоб користувач міг без проблем виправляти та повторно тестувати свої вебдодатки. Також Invicti можна інтегрувати в призначений для користувача SDLC, щоб уникнути величезних витрат на виправлення несправних вебдодатків, які потрапили в робоче середовище.

 • Invicti має вбудовані функції управління командою та управління вразливостями, які можна використовувати для створення ролей, призначення проблем, огляду процесів виправлення і повторного тестування після завершення.
 • Можна керувати вразливостями за допомогою сторонніх засобів відстеження проблем, таких як Azure DevOps, GitLab, GitHub, Jira, а також систем управління вразливостями, таких як Metasploit або Kenna.
 • Щоб захистити додатки з самого початку, можна інтегрувати Invicti з платформами CI / CD, такими як Jenkins, TeamCity або Bamboo.