Як візуалізація даних допомагає компаніям

За даними Массачусетського технологічного інституту, 90 відсотків інформації, що передається в мозок, є візуальною, а людський мозок може обробляти зображення лише за 13 мілісекунд. Що це означає для бізнесу?

Це означає, що візуалізація може змінити те, як бізнес працює. Візуалізація даних – це графічне представлення даних. Інтерактивна візуалізація даних дозволяє компаніям детально вивчати деталі, виявляти закономірності та помічати “білих ворон”, а також змінювати, які дані обробляються, а які виключаються.

4 можливості візуалізації даних

Ось чотири способи візуалізації даних, які можуть допомогти організації:

 1. Покращений час відгуку.
  Візуалізація даних передає дані до рук користувачів, дозволяючи їм швидко виявляти проблеми та скорочувати час відгуку.
 2. Простота в роботі.
  Використання візуалізацій дозволяє користувачам отримати загальну картину та одночасно побачити деталі. Користувачі взаємодіють лише з релевантними даними, що спрощує розуміння всієї картини.
 3. Простіше розпізнавання закономірностей.
  Дуже складно, просто переглядаючи тисячі рядків в електронній таблиці, знайти закономірності даних. Візуалізація даних дозволяє користувачам краще засвоювати дані та бачити нові шляхи. Вони можуть виявляти нові закономірності та тенденції, які неможливо було побачити за допомогою табличних даних. Це дозволяє особам, які приймають рішення, переглядати дані в графічному представленні, включаючи бульбашкові діаграми, деревоподібні діаграми та кільцеві діаграми.
 4. Розширена співпраця.
  Співпраця дає командам доступ до сильних сторін та навичок усіх учасників, поєднуючи досвід усієї групи. Ці навички можна використовувати для швидшого розв’язання проблем та впровадження інновацій. Розширені візуалізації полегшують спільну роботу команд. Замість споживати десятки тисяч рядків даних, вони можуть покладатися на візуальні уявлення, що об’єднують дані.

Висновок

Візуалізація дозволяє швидше знаходити рішення, вивчати потенційні тенденції та покращувати процес прийняття рішень.

Візуалізації TIBCO Spotfire

Програмне забезпечення TIBCO Spotfire – це найповніше аналітичне рішення на ринку, що дозволяє кожному дослідити та візуалізувати нові відкриття даних за допомогою імерсивних інформаційних панелей та розширеної аналітики. Аналітика Spotfire надає можливості, що масштабуються, включаючи прогнозну аналітику, аналітику геолокації та розширену аналітику. А за допомогою Spotfire Mods можна створювати спеціалізовані аналітичні програми швидко, багаторазово і масштабовано.

Розширена аналітика TIBCO Spotfire допоможе:

 • Отримати докладніші відомості за допомогою візуальної аналітики на основі штучного інтелекту та створення власних аналітичних програм.
 • Об’єднати історичні та потокові дані для прогнозування тенденцій за допомогою науки про дані та вбудованої аналітики.

Підписатися на новини