Attack Surface Management

DeviceTotal (formerly ArcusTeam)

DeviceTotal була заснована командою досвідчених професіоналів в сфері кібербезпеки, які мають величезний досвід превентивного моніторингу та ліквідації наслідків атак. Всі свої знання вони вклали в унікальне рішення для управління поверхнею атаки для підключених пристроїв.

Передова запатентована технологія DeviceTotal являє собою унікальне, централізоване і неупереджене рішення SaaS для управління поверхнею атаки (Attack Surface Management).

logo devicetotal

Device Total – флагманський продукт компанії – забезпечує видимість всіх пристроїв, безперервно прогнозуючи, виявляючи, оцінюючи, встановлюючи пріоритети та мінімізуючи будь-які потенційні кіберзагрози, які виходять від підключених пристроїв. Надаючи клієнтам додатковий рівень кібербезпеки, DeviceTotal дозволяє діяти проактивно, а не пасивно на поверхню атаки. Він забезпечує цілісну видимість і контроль ризиків і безпеки підключених пристроїв, оскільки виявляє загрози ДО того, як вони досягнуть поточних і майбутніх мереж.

DeviceTotal

DeviceTotal – перша в галузі платформа управління поверхнею атаки повного життєвого циклу (ASM – Attack Surface Management) для підключених пристроїв, IoT і єдине пре-когнітивне ASM-рішення. Безагентне рішення, засноване на передовій запатентованій технології, дозволяє випереджати загрози, забезпечуючи повну видимість поверхні атаки підключених пристроїв і Інтернету речей (IoT). Крім того, ПЗ забезпечує безпеку і аналізує загрози для того, що Microsoft називає наступним великим вектором атаки – прошивки. Ця прогалина в системі безпеки відкриває для організацій величезну кіберзагрозу. DeviceTotal забезпечує три рівні аналізу ризиків: пристрій, сайт та організація, безперервно прогнозуючи, виявляючи, оцінюючи і визначаючи пріоритети загроз, пов’язаних з підключеними пристроями і пристроями Інтернету речей для мережі.

Основні можливості

  1. Перше в галузі рішення для управління поверхнею пре-когнітивних атак
  2. Визначення рівня ризику для кожного пристрою, сайту і всієї організації
  3. Запобігання, пом’якшення та викорінення загроз на основі контексту для майбутніх підключених пристроїв
    DeviceTotal досягає перерахованого вище на основі нового підходу – команда професіоналів створила єдиний в світі каталог, який включає всі пристрої і їх стан безпеки. Для цього DeviceTotal використовує унікальні глибокі технології:
    • CRA (Контекстна оцінка ризиків)
    • ARE (автоматичний зворотний інжиніринг)

Як це працює?

Аналіз

Проаналізуйте поверхню атаки і метрики ризику для кожного підключеного пристрою в мережі, визначивши всі відомі вразливості і потенційні zero-day

Розрахунок

Виявляйте ризики пристроїв та мережі, а також всю природу поверхні атаки в контексті вашої організації

Зменшення ризиків

Отримайте доступ до чіткої практичної аналітичної інформації – рекомендацій з безпеки, включаючи рекомендовані оновлення програмного забезпечення, виправлення або рекомендації щодо тимчасових мір

Контроль

Розставляйте пріоритети у відповідях на основі бізнес-контексту організації, сайту або пристрою, ризику, впливу і т. д., а також відстежуйте результативність своїх дій