Nextcloud

Nextcloud пропонує кращу в галузі on-premise платформу для спільної роботи з контентом. Технологія Nextcloud поєднує в собі зручність і простоту використання рішень споживчого рівня, таких як Dropbox і Google Drive, з бізнес-потребами безпеки, конфіденційності та контролю.

Завдяки наявності в мережі понад 250 000 серверів Nextcloud є одним з найпопулярніших рішень для організації обміну файлами та спільної роботи з контентом.

Ключові відмінності

Повернення ІТ під контроль

Nextcloud постачає локальні рішення і надає замовнику контроль над своїми даними. Ваші дані знаходяться у вашому центрі обробки даних, на керованому вами сервері, а не плавають десь в хмарі. Продукти компанії об’єднують потужні можливості для контролю і моніторингу обміну даними, в тому числі унікальні функції контролю доступу до файлів і робочого процесу, великі журнали аудиту, деталізовані засоби управління загальним доступом і багато іншого.

Безпека понад усе

Головною перевагою над конкурентами Nextcloud є безпека його клієнтів. Програмний продукт пропонує безліч унікальних інноваційних технологій безпеки, а також інтегроване наскрізне шифрування на стороні клієнта з обробкою ключів корпоративного рівня і широким спектром підсилень безпеки.

Орієнтація на користувача

У Nextcloud вважають, що відкритий, прозорий процес розробки та чітка орієнтація на потреби користувачів і клієнтів призводять до створення кращого продукту.

Nextcloud Talk

Nextcloud Talk – один з топових продуктів компанії для спільного доступу до екрану, онлайн-зустрічей і веб-конференцій без витоків даних. Nextcloud Talk захищає ваше спілкування краще, ніж інші платформи для спільної роботи, такі як Microsoft Teams або Slack, гарантуючи, що ваші дані залишаться на ваших серверах. Nextcloud Talk йде далі інших технологій зашифрованим зв’язком, запобігаючи витоку навіть метаданих. Це гарантує вам повний контроль над комунікаціями.

Ключові можливості

 • Повністю локальний, 100% відкритий вихідний код
 • Самостійне розміщення, тому немає витоку метаданих
 • Зашифровані однорангові аудіо / відео дзвінки
 • WebRTC для кросплатформної підтримки
 • Потужні можливості з’єднання з іншими платформами
 • Індивідуальні та групові дзвінки і чат
 • Мобільні додатки для Android і iOS
 • Просте спільне використання екрану
 • Інтеграція з файлами і програмним забезпеченням Nextcloud
 • Мобільні дзвінки і чат з push-повідомленнями
 • Команди для включення інтеграції з іншими інструментами
 • Вебінари і відкриті веб-зустрічі *
 • Міст SIP: виклик телефоном *

З додатковим високопродуктивним сервером Nextcloud Talk

Чому важливі метадані і самостійний хостинг

Метадані – це те, що охоплює все, крім змісту повідомлень. Вони мають менший юридичний захист, але можуть бути неймовірно інформативними. Зі списку того, з ким і коли хтось розмовляє, можна зробити багато висновків! Electronic Frontier Foundation добре пояснює це на своєму сайті.

Звичайно, постачальники послуг можуть пообіцяти не зберігати і не відстежувати такі метадані, але уряди можуть просто змусити їх робити це у разі потреби. Наприклад, у Великій Британії провайдери були змушені реєструвати відвідування веб-сайтів своїх клієнтів. І це навіть не кажучи про той факт, що навіть компанії, орієнтовані на конфіденційність, можуть раптово бути продані іноземній організації. Як і у випадку з інформаційним змістом, кращий спосіб захистити метадані – це в першу чергу виключити їх витік з вашої інфраструктури.

Функціонал Nextcloud Talk

Автономність

Nextcloud Talk – це повністю автономна локальна служба аудіо / відео та чату. Він містить веб і мобільні додатки і забезпечує високий ступінь безпеки при простому використанні.

Індикатори стану повідомлення показують, коли повідомлення надіслано і отримано – для більшої конфіденційності користувачі можуть відключити це на своїй стороні.

Додатковий високопродуктивний сервер Nextcloud Talk забезпечує масштабованість, надійність і функціональність корпоративного класу.

Приватні, групові і публічні дзвінки

Nextcloud Talk дозволяє дзвонити клієнтам і партнерам в індивідуальному чи груповому сценарії.

Користувачі можуть запрошувати в загальні кімнати на сервері Nextcloud інших учасників чату за допомогою URL-адреси. Чат, який залишається робочим, навіть коли користувач виходить з кімнати, дозволяє учасникам легко обмінюватися повідомленнями, посиланнями і нотатками.

Видимість чатів, яку можна налаштувати, дозволяє членам команди і / або гостям знаходити відкриті чати і приєднуватися до них.

Співпраця в Nextcloud

Nextcloud надає можливість ділитись документами прямо в чаті і вони стануть доступні всім учасникам діалогу. Інтеграція проєктів дозволяє пов’язувати чати з файлами, календарями, завданнями та іншими ресурсами для полегшення пошуку.

Рішення для онлайн-офісу надають бічну панель з Talk для чату і дзвінків з учасниками. Це дає можливість перетягнути документ в чат і відредагувати його разом з іншими учасниками під час відеодзвінків.

Nextcloud Whiteboard

Nextcloud Whiteboard – один з додатків, який корисний під час аудіо / відеодзвінків або під час звичайних чатів. Це інтерактивна дошка, на якій всі учасники можуть малювати лінії і фігури, робити нотатки і писати текст, завантажувати зображення, проводити презентації та багато іншого.

Файли, створені за допомогою інтерактивної дошки, зберігаються серед інших файлів і, таким чином, можуть легко використовуватися і надалі для спільної роботи.

Інтеграція з іншими платформами

Nextcloud Bridging дозволяє підключати переговорні кімнати до одного або декількох каналів на інших серверах Talk, а також до інших служб, таких як IRC, Slack, Microsoft Teams, Matrix, Mattermost, XMPP.

Кілька платформ можуть бути об’єднані в одну кімнату Nextcloud Talk, тому повідомлення можуть передаватися з Slack в Teams і IRC через Nextcloud.

Вебінари і презентації

Діліться контентом одного вікна або всього екрану робочого столу для презентацій з партнерами по чату. Керуйте учасниками, запрошуючи, відключаючи або видаляючи їх. Плануйте зустрічі та отримуйте повідомлення, коли вони почнуться.

У вестибюлі гості можуть дочекатися початку дзвінка. Учасники можуть підняти руку, щоб привернути увагу або дати можливість висловитися.

Надійність та конфіденційність

Дзвінки зашифровані наскрізним шифруванням, тому обмін даними неможливо перехопити*. Журнали чату надійно зберігаються на вашому власному сервері. Конфіденційність спілкування і його метаданих гарантується власним хостингом Nextcloud Talk!

*Індивідуальні та групові виклики на 100% зашифровані без високопродуктивного бекенда. Коли використовується HPB, всі виклики маршрутизуються через нього. HPB також розміщується на власному хостингу, тому витоку даних за межі сервера не відбувається.

Відеоверифікація

Трапляються ситуації, коли потрібна максимальна безпека і особа, яка долучається до чату повинна бути підтверджена, перш ніж їй буде надано доступ. В такому випадку Nextcloud включає першу в галузі реалізацію відеоверіфікаціі.

Відеоверіфікація забезпечує виконання відеодзвінка Nextcloud Talk перед наданням доступу до загального ресурсу, забезпечуючи правильну перевірку особистості. Виклик можна прийняти через додатки Nextcloud Talk Mobile, а також через веб-інтерфейс.

Якщо ви розглядаєте покупку Nextcloud Talk, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для вас способом: