Чим замінити російські CRM, DLP та інше ПЗ?

Сьогодні українській бізнес остаточно відмовляється від закупівлі російських товарів та послуг і активно шукає якісні заміни серед вітчизняних і європейських виробників.
Звичайно, процес пошуку заміни, інтеграції та адаптації нового програмного забезпечення досить нелегкий. Та попри складнощі, це відмінна можливість модернізувати систему, впровадити новий функціонал і розширити можливості ІТ-інфраструктури.

Компанія CoreWin пропонує аналоги російських CRM, DLP, EAM і CMMS систем, передові рішення для інформаційної безпеки. Ми співпрацюємо лише з тими компаніями, які дали чітку відповідь що не постачатимуть свої продукти в країну агресора. Наші вендори виказують підтримку Україні та можуть запропонувати гідні заміни російським програмним продуктам.

WiseTeam CRM (аналог Bitrix 24)

На додаток до традиційних функцій CRM, WiseTeam пропонує широкий набір інструментів для проєктного менеджменту.

Це програмне забезпечення об’єднує найпопулярніші методології управління проєктами і являє собою структуровану та досконалу систему автоматизації бізнесу. Фактично, WiseTeam забезпечує повний інструментарій для опрацювання як повсякденних задач (тасків), так і задач стратегічного управління. Керування продажами, SLA, проєктами, процесами, задачами, фінансами, а також, аналітика і планування – в одному уніфікованому рішенні.

Також, зараз WiseTeam пропонує спеціальні умови для українських компаній: знижка 60% на ліцензії.

Endpoint Protector DLP (аналог Mirobase, FalconGaze)

Сьогодні багато працівників змушені працювати віддалено, а іноді використовувати для роботи власні пристрої. Така ситуація значно підвищує ймовірність витоку конфіденційних і тому виникає необхідність подумати про впровадження DLP-рішень.

Endpoint Protector був відзначений в останньому Gartner Magic Quadrant та у 2021 році став першим серед DLP-рішень за версією G2.

Можливості Endpoint Protector DLP:

  • Повний функціонал без мережевого модуля лише з агентами
  • Гарантована сумісність з останніми оновленнями ОС
  • Дійсно кросплатформне DLP-рішення (Linux, MACOs, Windows)
  • Інтуїтивний, юзер-френдлі інтерфейс користувача
  • Примусове шифрування даних на USB-носіях
  • Блокування, контроль і управління пристроями на основі ID постачальника, ID продукту, серійного номера тощо
  • Моніторинг, контроль і блокування USB-портів і периферійних портів

Окрім того, що Endpoint Protector це потужне рішення, зараз діють спеціальні умови для його купівлі: перший рік безкоштовно.

Champs EAM/CMMS (аналог 1C ТОИР)

CHAMPS CMMS/EAM – це рішення для управління активами підприємства (Enterprise Asset Management) та систему комп’ютерного управління обслуговуванням устаткування (Computerized Maintenance Management System).

Рішення легко налаштувати та швидко розгорнути. Завдяки простим у використанні функціям, вбудованим у рішення, користувачам потрібне мінімальне навчання, щоб розпочати роботу та освоїти широкі функціональні можливості.

Спеціальні умови для компаній

Рекомендуємо зараз звернути увагу також на такі рішення:

DeviceTotal (Attack Surface Management) – перша в галузі платформа управління поверхнею атаки повного життєвого циклу. Компанія підтримує Україну та надає безкоштовні ліцензії з повним функціоналом.

Nextcloud – це просте, зручне, а головне – надійне хмарне рішення для спільної роботи команди, що відповідає нормам GDPR. Компанія Nextcloud пропонує українським підприємствам придбати рішення зі знижкою 15%.

Якщо ви знаходитесь в пошуку нових програмних забезпечень, ми з радістю допоможемо вам обрати найкраще рішення. Наша команда відповість на всі ваші питання, проведе демонстрацію та інтеграцію рішення, а також надаватиме технічну підтримку і забезпечить швидку і зручну адаптацію персоналу до нового продукту.

Підписатися на новини