Знижка на ліцензії Nextcloud

Як і багато інших міжнародних компаній, Nextcloud підтримує Україну. Саме тому компанія хоче підтримати і українські компанії.

До кінця 2022 року можна придбати ліцензії Nextcloud з 15% знижкою.

Ми рекомендуємо звернути увагу на рішення, які зараз будуть актуальні для всіх компаній:

Nextcloud Talk

Nextcloud Talk – один з топових продуктів компанії для спільного доступу до екрана, онлайн-зустрічей і вебконференцій без витоків даних. Nextcloud Talk захищає спілкування краще, ніж інші платформи для спільної роботи, гарантуючи, що дані залишаться на серверах компанії. Nextcloud Talk йде далі інших технологій зашифрованим зв’язком, запобігаючи витоку навіть метаданих. Це гарантує повний контроль над комунікаціями.

Nextcloud Files

Завдяки Nextcloud Files співробітники отримують легкий доступ до своїх файлів, фотографій і документів для роботи, а також можуть обмінюватися даними та співпрацювати з членами команди, клієнтами та партнерами. Своєю чергою, ІТ-фахівці знають, що доступ до файлів мають лише конкретні співробітники.

Спеціальні умови для провайдерів

Додатково, компанія Nextcloud надала спеціальні умови для сервісних провайдерів на території України. За всіма деталями звертайтесь до наших менеджерів за телефоном +380 (93) 850-02-89, або на пошту byu@corewin.ua.

Підписатися на новини