8 рекомендацій по Patch Management для Windows

З огляду на численні кіберзагрози, з якими сьогодні стикаються організації, безпека стала однією з найсерйозніших проблем, що хвилюють всіх. Коли справа доходить до захисту критично важливих бізнес-середовищ від шкідливих програм, різні заходи безпеки можуть мати велике значення. Patch Management – один з таких важливих компонентів для забезпечення безпеки вашої інфраструктури і даних.

У цій статті поговоримо про управління патчами для Windows і про те, як воно підвищує цінність спільних зусиль щодо захисту корпоративної мережі.

Що таке Patch Management?

Патчі – це форма коду, яка повинна бути включена в поточний програмний код до тих пір, поки не стане доступна нова повна версія програмного забезпечення. Управління патчами – це процес сканування комп’ютерів, серверів або інших пристроїв у вашій організаційної мережі на предмет виправлень і установки цих виправлень, коли вони стають доступними, для усунення будь-яких вразливостей в системі.

Що таке Microsoft Windows Patch Management?

Microsoft Windows Patch Management – це процес обробки і управління патчами для програмного забезпечення Windows. Служба Windows Update – це служба, яка допомагає автоматично завантажувати оновлення програмного забезпечення Windows для операційних систем і додатків MS Windows. Він надає не тільки оновлення програмного забезпечення, але і різні інші виправлення безпеки від Microsoft.

Кожен другий вівторок кожного місяця Microsoft випускає кілька виправлень для своїх бізнес-додатків, браузерів і операційних систем. Це називається «вівторок патчів». Ці патчі використовуються для виправлення вразливостей або помилок в їх програмному забезпеченні. Ці випуски в цілому діляться на дві групи – оновлення безпеки / якості і поновлення функцій.

Виправлення в Windows агреговані, що означає, що якщо ви пропустите оновлення протягом одного місяця, воно буде додано в виправлення на наступний місяць. Крім того, час від часу може виявлятися вразливість системи безпеки з високим ризиком. У цьому випадку Microsoft випустить out-of-band патч, який необхідно негайно впровадити.

Чому важливо управління виправленнями в Windows?

Управління виправленнями може значно підвищити безпеку організації шляхом усунення вразливостей в її системах. Давайте подивимося, чому управління виправленнями так важливо в Windows і має бути пріоритетом практично в будь-якому ІТ-бюджеті.

Безпека

Найважливішою перевагою управління виправленнями є безпека. Відсутні виправлення в додатках і операційних системах є найбільш частим джерелом порушень безпеки мережі. Ви можете уникнути пошкодження програмного забезпечення, втрати даних і крадіжки особистих даних, встановивши виправлення з оновленнями безпеки, як тільки вони стануть доступні.

Відповідність

Регуляторні органи хочуть, щоб організації встановлювали останні виправлення для запобігання кібератак, які в наші дні стали широко поширені. Недотримання вимог може привести до серйозних штрафів, тому для відповідності цим критеріям потрібно хороший підхід до управління виправленнями.

Інновації

Патчі не завжди використовуються для виправлення помилок, вони також використовуються для включення нових функцій і можливостей. Microsoft регулярно оновлює свої продукти, тому завантаження і установка програмних виправлень, що містять нові функції, може допомогти вам поліпшити вашу роботу.

Ефективність

Несправне програмне забезпечення може викликати збої пристрою, що в кінцевому підсумку призведе до зниження ефективності. Однак патч зводить до мінімуму ймовірність збоїв і простоїв, дозволяючи співробітникам виконувати свою роботу без збоїв.

8 рекомендацій з управління виправленнями для Windows

Установка виправлень в системи мережі є дуже важливим компонентом для підтримки безпеки організації. Тепер давайте розглянемо деякі з кращих практик управління виправленнями для Windows.

1. Сканування мережі на наявні вразливості

Крім відстеження виявлених вразливостей безпеки від Microsoft та інших каналів безпеки, хорошою стратегією є регулярне сканування і аудит вразливостей в вашій мережі з використанням сторонніх інструментів управління виправленнями. Це допомагає виявляти нові вразливості через установки програмного забезпечення, які раніше не були схильні до зміни конфігурації.

2. Ведення інвентаризації системи

Вам слід вести точний облік всіх систем у вашій ІТ-інфраструктурі, таких як комп’ютери, сервери, принтери, сканери і т. Д Сюди входять не тільки критично важливі для бізнесу ІТ-активи, а й активи які можуть не знадобитися для виконання повсякденних бізнес -операції, але можуть становити ризики для безпеки організації. Упевнившись, що ви приділяєте пріоритетну увагу установці виправлень для всіх систем у вашому середовищі, ви можете усунути вразливість безпеки.

3. Стратегічна категоризація систем

Після того, як у вас буде належна інвентаризація всіх систем у вашому середовищі, вам слід стратегічно розподілити їх за категоріями на основі додатків і операційних систем, щоб переконатися, що вони правильно розставлені по пріоритетах і виправлені. Більш того, при розгляді управління виправленнями для Windows критично важливо класифікувати програми за рівнями, таким як Інтернет, додаток, база даних і т. Д

4. Виправлення вразливостей в системі безпеки

В організації існує безліч типів систем і додатків, для яких може знадобитися установка виправлень. Масштаб, з яким повинні бути розгорнуті виправлення, часто є причиною відмови від установки виправлень. До них відносяться виправлення для забезпечення безпеки, стабільності, нових функцій і інших функцій. В оновлення Windows у Microsoft є категорія виправлень безпеки. Включення цієї категорії в список пріоритетів гарантує, що виправлень безпеки буде відданий пріоритет, навіть якщо необхідно розгорнути додаткові виправлення для додавання функцій.

5. Ведення розкладу оновлень

Дуже важливо мати графік для виправлення вразливостей безпеки. Дуже часто підприємства в кінцевому підсумку виправляють вразливі системи один раз, а потім знову залишають їх без уваги протягом тривалого часу. Планування виправлень може допомогти підтримувати виправлення вразливостей безпеки через регулярні проміжки часу, тим самим зводячи до мінімуму ризики незахищених систем.

6. Перевірка виправлення перед установкою

Суттєвою перешкодою для відповідного виправлення Windows Server у виробничому середовищі є те, що це може призвести до проблем зі стабільністю, надійністю або сумісністю. Таким чином, вам необхідно протестувати виправлення Windows перед їх розгортанням. Розумним методом тестування виправлень є створення «проміжного» середовища, що включає виробничі копії ваших критично важливих для бізнесу серверів. Установка виправлень на цьому етапі спочатку допомагає виявити і усунути будь-які проблеми до того, як виправлення будуть розгорнуті у виробничому середовищі.

7. Автоматизація установки виправлень

За допомогою автоматизованого методу управління установками виправлень для Windows організація може забезпечити розгортання всіх виправлень та управління ними, що знизить обсяг адміністративної роботи. Інструменти або програмне забезпечення для автоматизації патчів можна використовувати для ефективного створення звітів про встановлення виправлень для Windows Server.

8. Повідомлення про збої у патчах

Після того, як ви запланували виправлення, протестували їх і розгорнули в своєму середовищі, важливо мати уявлення про успішність установки виправлень безпеки. Невдалі установки виправлень повинні бути вивчені і виправлені належним чином. Також рекомендується повідомляти, які виправлення встановлені на яких пристроях.

Як вибрати відповідне програмне забезпечення для управління виправленнями Windows?

Поширене припущення, що сервери оновлень Microsoft забезпечують необхідну безпеку для вашого середовища, але покладатися виключно на Microsoft нерозумно. Щоб знизити ризики появи неконтрольованих вразливостей, організації переходять на автоматизовані інструменти управління виправленнями (патчами).

Таке програмне забезпечення може зняти навантаження з команди і підвищити загальну продуктивність. Таким чином, ваша організація може оновити всі свої кінцеві точки незалежно від устаткування і географічного положення з мінімальною участю людини. З огляду на те, що на ринку є безліч інструментів управління виправленнями, щоб зробити правильний вибір, вам слід звернути увагу на такі функції:

• Автоматичне виявлення і сканування виправлень
• Автоматичне розгортання виправлень
• Патч-тестування і схвалення
• Автоматичне розгортання пакетів
• Настроювані політики розгортання
• Звітність про відповідність
• Панель управління виправленнями

Motadata ServiceOps Patch Manager – це рішення для управління виправленнями, яке може допомогти вам автоматизувати весь процес управління виправленнями Windows – прямо від виявлення до розгортання. ServiceOps Patch Manager забезпечує вбудоване виправлення для Windows і дозволяє налаштовувати параметри і регулювати, як Windows керує процесом виправлення.

Підписатися на новини