Універсальна база даних вразливостей пристроїв

Джерело

Новий репозиторій DeviceTotal включає дані безпеки для всіх пристроїв на ринку з метою більш ефективного усунення вразливостей.

Компанія DeviceTotal анонсувала універсальну базу даних безагентних пристроїв, які зараз використовуються в корпоративних мережах. За словами виробника платформи безпеки для підключених пристроїв, новий репозиторій дозволяє клієнтам компанії точно визначити стан безпеки кожного пристрою в їх організації.

Отримати інформацію про безагентні пристрої складно, тому що кожен постачальник публікує свої дані так, як хоче. Немає жодної стандартизації. Сьогодні немає місця, де ви можете піти та визначити ризик пристрою у вашій мережі або того, що ви хочете придбати. Саме тому ми створили цей репозиторій

пояснює засновник і генеральний директор DeviceTotal Carmit Yadin

За словами представників компанії, нова структурована база даних є єдиним репозиторієм на ринку, який містить інформацію про стан безпеки та ризики для всіх пристроїв та їх вплив на різні мережі, галузі та робочі процеси.

Репозиторій допомагає з вразливостями

«Наш універсальний репозиторій включає дані, яких сьогодні немає ні в кого», — стверджує Yadin. DeviceTotal може використовувати цю інформацію для надання рекомендацій щодо усунення вразливостей у пристроях у мережі клієнта. Як тільки клієнти дізнаються про рівень ризику, який пристрої представляють для їхніх організацій, вони можуть приймати розумні рішення щодо розподілу ресурсів для зниження цих ризиків, додає вона. «Ми можемо порадити їм, який підхід найкраще підходить і що вони отримають від будь-якої діяльності, яку вони виконуватимуть», — каже вона.

DeviceTotal також може створювати аналітику на основі взаємодії своїх клієнтів із репозиторієм. «Це як Waze, – зауважує Yadin. «Ми знаємо, куди вони йдуть. Ми знаємо їхні проблеми. Ми знаємо, що спільного у яких галузях».

Потім ця аналітика використовується для створення звітів щодо галузевих вертикалей у клієнтській базі компанії. «Ми показуємо їм, як у них справи у порівнянні з іншими в їхніх галузях», – каже Yadin. Вона передбачає, що в майбутньому підключені пристрої будуть усюди. “Це буде величезна проблема безпеки”.


Варто додати, що компанія підтримує Україну та від квітня і до нашої перемоги (а ми віримо, що вона буде скоро) компанія буде надавати безкоштовні ліцензії на строк 2 місяці, з можливістю придбати їх надалі з 20% знижкою.

Підписатися на новини