Security Event Day в Баку

Минулого тижня, відбувся перший великий офлайн захід компанії CoreWin в InterContinental Баку, Азербайджан – Security Event Day.

Компанія CoreWin, як офіційний дистриб’ютор таких рішень, як Invicti, Arcon та Endpoint Protector залучила до заходу представників вендорів. Участь у заході взяли представники відділів інформаційної безпеки державних органів, фінансового сектору та приватних компаній.

Підвищений інтерес серед учасників викликала система для управління привілейованими доступами – Arcon PAM. В першій частині виступу, директор зі стратегічного партнерства компанії Arcon – Gautam Singh Deo – детально розповів про виклики у сфері сучасної кібербезпеки. Також, він розповів, що Arcon – це надійне рішення корпоративного класу, яке знижує ризики для критичної інформації від несанкціонованого доступу. Цей інструмент не тільки підсилює внутрішній контроль безпеки, але також забезпечує основу безпеки для відповідності нормативним вимогам.

Prashant Juwatkar, старший інженер компанії Arcon, показав демо продукту, а Syed Ali (регіональний керівник відділу розвитку бізнесу та операцій (Близький Схід і Європа) відповів на всі питання учасників.

На заході, Madina Satariano, менеджер по роботі з корпоративними клієнтами компанії Invicti Security, представила новий ребрендинг та детально розповіла про технології, які лежать в основі продуктів Invicti.

Invicti допомагає усувати недоліки веббезпеки та повністю автоматизувати її процеси. Програмне забезпечення виконує автоматичну оцінку вразливості, яка допоможе розставити пріоритети в роботі по усуненню проблем. Доступна функція автоматичного виявлення поточних вебресурсів для уникнення ресурсно-затратних ручних процедур.

На завершення виступу, Дар’я Старічнєва, бренд-менеджер по продуктах Invicti, відповіла на питання та наголосила, що унікальна технологія Invicti – Proof-Based Scanning – автоматично підтверджує наявність 94% вразливостей прямої дії. Це дозволяє скоротити час тестування вразливостей у 17 разів.

Business Development Manager CoreWin, Яна Фомічева, також представила рішення для захисту від витоку даних – Endpoint Protector, компанії CoSoSys.

Endpoint Protector – це сучасне універсальне рішення для запобігання втрати даних для Windows, macOS та Linux. Endpoint Protector запобігає витоку та крадіжці даних та пропонує безперешкодний контроль над портативними пристроями.

На завершення заходу учасники Security Event Day мали змогу поспілкуватись та поставити додаткові питання фахівцям Arcon, Invicti та CoreWin у невимушеній атмосфері.

security event baku (1)
security event baku (2)
security event baku (6)
security event baku (3)
security event baku (8)
security event baku (9)
security event baku (10)
security event baku (11)
security event baku (12)
security event baku (13)

Підписатися на новини