Звіт Gartner «Критичні можливості» для PAM

PAM (privileged access management) залишається в десятці найпопулярніших рішень безпеки, особливо на фоні чимраз більших викликів для кібербезпеки за останній час. Нормативно-правова база все частіше вимагає використання інструментів PAM. Отже, можна спостерігати збільшення впровадження інструментів PAM організаціями будь-якого розміру, від глобальних підприємств до малих і середніх підприємств.

Звіт «Критичні можливості» для PAM є доповненням до Gartner PAM Magic Quadrant. У той час як «Magic Quadrant зосереджується на розумінні ринку PAM і відносної позиції постачальників на ньому, звіт «Критичні можливості» зосереджується на PAM-технологіях цих постачальників і їх здатності надавати необхідні функції. Керівники SRM (безпека та управління ризиками), які хочуть більш технічного розуміння постачальників, оцінених у Magic Quadrant, повинні переглянути й звіт по можливостях, щоб зібрати додаткові технічні дані.

Критичні можливості для PAM-рішень

PASM (Privileged Account and Session Management) Use Case

PASM Use Case

PEDM (Privileged Elevation and Delegation Management) Use Case

PEDM Use Case

UNIX/Linux, macOS PEDM Use Case

UNIX_Linux and macOS PEDM Use Case

Secrets Management Use Case

Secrets Management Use Case

CIEM (Cloud Infrastructure Entitlements Management) Use Case

CIEM Use Case

Висновки

ARCON має оцінки вище середнього для більшості оцінених критичних можливостей. Його можливості адаптації, керування та підхід «саме вчасно» (JIT – just-in-time) виняткові. Вони роблять це PAM-рішення потужним для привілейованого керування обліковими записами та сесіями (PASM). ARCON може розгортатись локально або як SaaS-рішення.

Підписатися на новини