Endpoint Protector: підтримка день в день для macOS Ventura

MacOS Ventura, вперше анонсована на WWDC 2022, є значним оновленням, в якому представлено ряд поліпшень багатозадачності та спільної роботи. Endpoint Protector це єдине корпоративне рішення щодо запобігання втрати даних, що пропонує підтримку macOS день в день. Саме тому, клієнти Endpoint Protector можуть швидко перейти на macOS Ventura без будь-якого порушення своїх політик захисту даних.

«Будучи надійним DLP-рішенням вже понад 15 років, ми ще раз демонструємо нашу відданість підтримці оновлень ОС Apple день в день. Endpoint Protector призначений для захисту конфіденційної інформації наших клієнтів у середовищі з кількома ОС. Ми знаємо, наскільки важливо забезпечити стабільну роботу без пробілів у захисті. Наше корпоративне рішення робить захист даних простим, але ефективним. Дає нашим клієнтам впевненість у тому, що вони легко перейдуть на macOS Ventura і продовжать захищати кінцеві точки своїх співробітників, щоб уникнути витоків та зломів даних».

Кевін Галлахер

генеральний директор CoSoSys

Клієнти, які використовують модулі Endpoint Protector Device Control, Content Aware Protection або eDiscovery, можуть перейти на macOS Ventura і бути впевненими, що можливості виправлення, робочі процеси безпеки та інші важливі функції DLP будуть плавно перенесені в перший же день.

Endpoint Protector не тільки запропонує підтримку macOS Ventura день в день, але і його новий агент KEXTless також дозволить користувачам легко перейти до захисту DLP. Агент KEXTless був створений на основі Apple Endpoint Security Framework, що зробило Endpoint Protector одним з перших постачальників DLP, які випустили агент, який не потребує розширення ядра.

Endpoint Protector – це рішення для запобігання втрати даних (DLP), яке вибирають підприємства з кількома ОС. Воно ефективно запобігає витоку та втраті даних на комп’ютерах під керуванням macOS, Windows та Linux. Знижує ризик внутрішніх загроз та забезпечує дотримання правил захисту даних. Будучи по-справжньому кросплатформним DLP, Endpoint Protector пропонує прості у використанні функції, які допомагають організаціям захищати свої конфіденційні дані незалежно від операційної системи.

Підписатися на новини