Що нового в Endpoint Protector 5.6?

Endpoint Protector 5.6 вже доступний з безліччю нових функцій, які допомагають організаціям краще захищати свої конфіденційні дані від внутрішніх загроз, витоку даних та порушень нормативних вимог.

group

Виправдання для користувача в Device Control *

Виправдання для користувача вже доступне у модулі Content Aware Protection Endpoint Protector. У цьому випуску цю функцію додано до Device Control, що дозволяє користувачам перевизначати політику, додаючи для цього обґрунтування з позначкою часу. Виправдання для користувача не тільки покращує взаємодію з кінцевими користувачами, але й скорочує час, що витрачається командою адміністраторів на тікети.

printing

Виявлення мережевого принтера

Endpoint Protector вже має найширшу в галузі бібліотеку керованих пристроїв – від USB-накопичувачів та смартфонів до принтерів та Bluetooth пристроїв. Версія 5.6 додає до цього підтримку мережевих принтерів, дозволяючи адміністраторам ще краще контролювати фізичні та мережеві пристрої.

monitoring

Керування особистими обліковими записами Google

Оскільки багато організацій зараз користуються обліковими записами та програмами Google, важливо вміти розрізняти офіційний корпоративний обліковий запис та особистий обліковий запис співробітника. Новим у версії 5.6 є можливість створювати політики, які вносять бізнес-аккаунт у білий список, але (наприклад) блокують завантаження на особистий диск співробітника або обмежують передачу конфіденційних даних через особистий обліковий запис Gmail.

search

Розширене виявлення вмісту (порогові значення)*

Адміністратори вже можуть створювати потужні політики в модулі Content-Aware Protection Endpoint Protector. Наприклад, комбінуючи кілька критеріїв (таких як персональні дані, словникові слова та регулярні вирази) з використанням логічних операторів (І/АБО) та можливістю застосовувати правила виявлення вмісту лише до певних типів файлів. v5.6 додає до цього розширений рівень контролю з включенням порогових значень. Це дозволяє адміністратору вказати кількість спроб, які можуть бути виконані, перш ніж політика спрацює та дія буде заблокована.

secure

Зашифровані журнали SIEM

Для організацій, які надсилають журнали Endpoint Protector до SIEM, тепер вони можуть бути асиметрично зашифровані (TCP та UDP) для додаткової безпеки у версії 5.6.

payment

Нові персональні дані (PII)

CoSoSys прагне постійно розширювати свої бібліотеки PII, дозволяючи адміністраторам швидко створювати політики щодо поширених типів PII. v5.6 додає додаткові номери соціального страхування, податкові ідентифікатори, виборчі номери, VIN (ідентифікаційні номери транспортних засобів), адреси, номери паспортів та ідентифікатори платників ПДВ у низці країн.

listing

Нові типи файлів

Для організацій охорони здоров’я, які управляють картами пацієнтів та медичними зображеннями (такими як ультразвукове сканування), версія 5.6 забезпечує підтримку файлів DICOM. Також тепер підтримуються аудіовізуальні медіафайли WebM.

*Доступно у тарифних планах Endpoint Protector Premium.

Підписатися на новини