Що нового в Endpoint Protector DLP 5.5.0.0?

Новий рік, новий реліз. Endpoint Protector DLP 5.5.0.0 вже доступний та пропонує нові функції та інтеграції, щоб допомогти клієнтам підвищити рівень безпеки даних.

Найважливіші нові функції:

search

Розширені правила виявлення контенту

Тепер адміністратори зможуть створювати потужніші політики у модулі Content Aware Protection, визначаючи складні умови для сканування контенту*. Це включає об’єднання кількох критеріїв (таких, як персональні дані, словникові слова та сталі вирази) з використанням логічних операторів (І/АБО), а також можливість застосовувати правила виявлення вмісту тільки до певних типів файлів (таких як текстові файли, файли Excel і т.д.).

*Доступно у тарифних планах Endpoint Protector Premium

epp_new_functions
signature

Моніторинг вебпошти для Gmail

Розробники Endpoint Protector покращили сканування вебпошти Gmail, додавши можливість відстежувати поле теми та основний текст електронних листів. Цей параметр доступний у розділі Deep Packet Inspection (DPI). Зауважте, що вкладення вебпошти скануються незалежно від цього параметра, оскільки це покривається звичайним моніторингом файлів вебзавантаження.

hierarhy

Single Sign-On з Okta

Новий випуск містить нові важливі інтеграції. Це включає інтеграцію з Okta Single Sign-On (SSO)*, що спрощує та автоматизує процес управління обліковими записами користувачів, обліковими даними та привілеями в сторонніх системах.

*Доступно у тарифних планах Endpoint Protector Premium

notification

Повідомлення про всю конфіденційну інформацію

Починаючи з Endpoint Protector DLP 5.5.0.0, можна повідомляти про всі передачі конфіденційних даних, заблокованих Content Aware Protection. Цей новий параметр доступний у розділі «Конфігурації системи», де можна визначити максимальну кількість повідомлень про загрози, якщо є необхідність обмежити обсяг звітів.

Підписатися на новини