65% професіоналів з кібербезпеки вважають, що вони заощадили своїм компаніям понад 1 мільйон доларів

Зі зростанням кількості нових загроз фахівці з кібербезпеки та розробки відчувають тиск, оскільки несуть велику відповідальність за безпеку своєї організації. Компанія Invicti опублікувала результати дослідження, яке доводить, що розробники та спеціалісти з безпеки перевантажені великою кількістю роботи й відсутністю достатньої кількості персоналу але, з усім тим, пишаються своєю роллю в організаціях.

Звіт, проведений у партнерстві з Wakefield Research, базується на опитуванні 500 спеціалістів з кібербезпеки та розробників програмного забезпечення на керівних посадах. В опитувані брали участь представники американських компаній, чисельність штату яких налічує 2000+ співробітників.

Дослідження показує, що «Велика відставка»* та потенційні кіберзагрози спричиняють додатковий стрес на їхній роботі.

Цифри не брешуть

  • Фахівці DevSecOps витрачають більше ніж 4 години кожного робочого дня на розв’язання проблем безпеки. Хоча їх можна було б уникнути за допомогою передового досвіду та сучасних інструментів. 41% фахівців з кібербезпеки витрачають понад 5 годин кожного дня на розв’язання проблем безпеки, які є точно не першочерговими. Спеціалісти з розробки витрачають на це 32% свого часу.
  • 81% респондентів стверджують, що остання хвилина робочого дня має «магічну силу». Як правило, саме в кінці робочого дня з’являється найбільше складних тікетів, що викликає ще більше занепокоєння.
  • Після виявлення останньої вразливості 81% професіоналів, швидше за все, вже відчувають тривогу щодо наступної.
  • 50% кажуть, що їм довелося працювати на вихідних або у вільний час, щоб закрити робочі питання.
  • 1 з 3 співробітників відмовляються від побачень зі своєю другою половинкою або ввечері з друзями через проблеми з безпекою на роботі. Від дозвілля систематично відмовляються 41% розробників і 34% їхніх колег із кібербезпеки.

Попри це, більшість професіоналів пишаються своєю справою та усвідомлює, що їхня робота приносить великий внесок, про це свідчать такі висновки:

  • 65% професіоналів з кібербезпеки та розробки вважають, що заощадили своїм компаніям понад 1 млн доларів цього року, запобігши зломам.
  • 94% погоджуються, що цифрова трансформація та перехід до моделі віддаленої роботи в останні роки зробили їхню роль більш цінною та корисною.
  • Вони вважають, що обрали привабливу кар’єру. 88% опитуваних підтвердили, що вони з гордістю напишуть про посаду «експерта з кібербезпеки» в профілі онлайн-знайомств.
  • Робочі відносини між відділом безпеки та розробки покращуються. 49% респондентів кажуть, що вони друзі зі своїми колегами, а 28% – у дружніх стосунках с періодичними конфліктами (у статусі «frenemies»).

Головний директор по продуктах компанії Invicti Соналі Шах стверджує, – «Перехід до хмарного середовища та постійний тиск на фахівців для забезпечення безпеки всього бізнес-процесу без зволікання, зробили фахівців з кібербезпеки та розробки неоспіваними героями їхньої організації. Організації необхідно утримати таланти й організовані команди. Ось чому дуже важливо надавати пріоритет технологіям, які захищають організацію. Також забезпечують спільну роботу, автоматизують ручні завдання і, своєю чергою, сприяють загальному добробуту».

Повне дослідження можна подивитися тут.

*Велика відставка (англ. Great Resignation) — це економічна тенденція, за якої співробітники добровільно йдуть з роботи в масовому порядку, починаючи з початку 2021 року, переважно у Сполучених Штатах.

Підписатися на новини