WiseTeam: обслуговування бізнес-процесів харчової промисловості

Лідер ринку із виробництва інгредієнтів для хлібопекарського і кондитерського виробництва обрав WiseTeam для покращення ефективності низки внутрішніх бізнес-процесів.

WiseTeam – система управління задачами та проєктами, що дозволяє керувати всіма процесами з однієї платформи. Система також містить компоненти для issue-трекінгу та управління SLA.

Багатофункціональна і гнучка система може бути пристосована під потреби будь-якого відділу, будь-якої галузі. Така особливість стала вирішальним фактором для компанії клієнта. Менеджменту харчового гіганта було дуже важливо побудувати стійкі канали комунікацій між департаментами та забезпечити налагоджену роботу від початку до кінця бізнес-циклу.

wiseteam_case_food_industry

В ході впровадження реалізовані налаштування для таких проєктів, як: створення нового продукту (9 етапів, взаємодія 5 відділів), опрацювання нового клієнта (6 етапів, взаємодія 4 відділів) і ін. Також успішно перенесені дані з двох сторонніх систем, а саме SAP та Spot2D. Інтегровано з системою аналітики Tableau. Наразі компанія використовує управління задачами для відділів виробництва, фінансів, складу, логістики та науково-дослідного відділу, а також управління процесом запуску нових продуктів та контролем якості.

У майбутньому планується реалізувати низку нових проєктів пов’язаних з оптимізацією процесів контролю якості за допомогою системи управління задачами та проєктами WiseTeam.

Висновки

Імплементація WiseTeam це відмінний спосіб побудувати якісну систему менеджменту, а також виявити та позбутися слабких точок бізнес-процесів. Програмне забезпечення здатне збільшити ефективність роботи підприємства і покращити показник рентабельності.

Підписатися на новини