BullGuard – вибір столичного ліцею

Один з київських ліцеїв зіткнувся з проблемою захисту своєї комп’ютерної мережі. Стандартний антивірус не справлявся з поставленими задачами. Тому стало питання про оновлення ПЗ.

Основними вимогами до нового антивірусу були:

  • Ефективність
  • Простота в управлінні та використанні
  • Співвідношення ціни та якості

Таким вимогам відповідав BullGuard. Він використовує кілька модулів сканування з високою частотою оновлення і включає сканування в режимі реального часу і сканування на вимогу. BullGuard слідкує за онлайн-активністю та повідомляє користувачів про можливу загрозу безпеки при відвідуванні сайтів, створених кіберзлочинцями.

Незалежні тести встановили, що BullGuard Internet Security має найкращі показники виявлення вірусів. Продукт має багатошарову систему захисту, що забезпечує непроникну безпеку. Саме тому, керівництво ліцею зупинило свій вибір на європейському антивірусі BullGuard.

«BullGuard дуже простий в налаштуванні та своїй роботі. Він закрив наші поточні потреби та забезпечив надійний захист системи».

коментує директорка ліцею Мишкіна Тетяна Миколаївна.

BullGuard – європейська компанія-розробник рішень з кібербезпеки з 19ти-річним досвідом, орієнтована на надання споживачам та малому бізнесу впевненості в абсолютній безпеці.

Ліцей №1 – це сучасний освітній заклад на території Київської області. В ліцеї оснащені навчальні кабінети сучасними інтерактивними комплексами, ноутбуками та інтернетом, що дають змогу удосконалювати проєктну діяльність ліцеїстів.

Підписатися на новини