Вибір правильного інструменту NMS та ITSM в епоху нових робочих реалій

“Гнучке робоче місце” або “Робота з будь-якого місця” (work from anywhere) – це новий популярний стиль роботи, при якому співробітники працюють віддалено, в той час, як інші працюють частково з офісу. Роботодавці також хочуть, щоб продуктивність та ефективність працівників не знижувалися. У цій динаміці бізнесу, що змінилася, компаніям по всьому світу потрібен надійний технологічний партнер, здатний задовольнити поточні потреби.

Віддалена робота – це нова норма

Робота вдома стає новою нормою, принаймні, в найближчому майбутньому. Розподіл завдань між підлеглими та ефективне управління будуть ключовими для бізнес-менеджерів.

У цьому допоможе інструмент Motadata ServiceOps, який сумісний з ITIL інструментом ITSM. Він дозволяє співробітникам/технічним фахівцям віддалено працювати та співпрацювати з ефективним вбудованим механізмом «робочого процесу».

Зобов’язання перед клієнтами

Будь-яка організація прагне надавати клієнтам послуги найвищого рівня. За допомогою ефективних вимірювань SLA та готових звітів SLA ви можете цього досягти.

Магістральна інфраструктура

Мережеві адміністратори в усьому світі перебувають під величезним тиском, оскільки спостерігається безпрецедентний сплеск кількості серверів, мережевого трафіку. Щоб забезпечити безперебійну роботу бізнесу, необхідно здійснювати ефективний моніторинг центрів обробки даних і серверів.

За допомогою перевірених рішень для моніторингу, таких як Motadata NMS, ви можете ефективно контролювати своє середовище і перевіряти наявність помилок, щоб при необхідності діяти та повідомляти про це ефективно.

Ефективне використання наявної мережі

У цей час важливо, щоб мережа не тільки працювала, а й використовувалася розумно та ефективно. Стандартний моніторинг повідомляє, що інтерфейс маршрутизатора передає «x» Мбіт/с трафіку. Але хто використовує цей трафік? Які дані передаються?

“Платформа Motadata Data Analytics (DAP)” допомагає підприємствам складати звіти про “використання інтерфейсу”, а також отримувати інформацію про те, які програми або протоколи споживають більшу частину трафіку. Готові звіти та інформаційні панелі допоможуть адміністратору мережі ефективно планувати ресурси.

Хмарне, локальне або гібридне розміщення

Якщо ви шукаєте рішення, яке можна розгорнути у хмарі, або шукаєте інструмент, який може контролювати програми, сервери та іншу інфраструктуру, що вже знаходиться у хмарі, – “Motadata NMS” – ваше рішення.

Хоча всі переходять у хмару, існує безліч застарілих мереж, які, як і раніше, працюють локально або мають гібридну інфраструктуру. Програмне забезпечення NMS є гнучким та готовим контролювати інфраструктуру. Чи то хмарну, локальну чи гібридну.

Легко налаштувати та швидко запустити

Настав час захистити та контролювати свою мережеву інфраструктуру, щоб ви могли зосередитись на своєму основному бізнесі. Якщо ви збираєтеся використовувати інструмент моніторингу вперше або вже використовуєте інструмент моніторингу, але хочете використовувати більш просунуті інструменти, які легко налаштувати і які вимагають менше часу для запуску.

Motadata пропонує широкий спектр продуктів, що охоплюють моніторинг інфраструктури, моніторинг журналів та потоків, сумісні з ITIL інструменти ITSM, які легко налаштовуються та швидко запускаються.

Підписатися на новини