Статистика по галузевих загрозах. Фінансовий сектор

Втрата даних була з нами вже давно, ще до появи комп’ютерів. Чертежі, рецепти, документи, що містять конфіденційну інформацію – усе це може бути загублено або викрадено. Але ніхто не сумнівається в тому, що чим більш цифровим стає наше суспільство, тим більша ймовірність того, що щось, що має бути конфіденційним, може бути втрачено. І хоча це лише копія, а не оригінал, як у випадку з фізичним зберіганням інформації, наслідки можуть бути ще гіршими. Особливо, якщо ми говоримо про фінансовий сектор.

Зіткнувшись із цією похмурою реальністю, ринок потребував рішення, яке б доповнювало інші заходи кібербезпеки та було б зосереджено на запобіганні втрати даних. І ось тут допомагає DLP – рішення для запобігання втрати даних.

Подивімося на деякі цифри, щоб переконатися, що DLP дійсно необхідний інструмент.

Фінансовий сектор: банківська справа, венчурний капітал і прямий капітал, кредитування та брокерство, фінансові послуги, страхування, транзакції та обробка кредитних карток.

  • Середня фінансова організація може мати понад 300 тисяч конфіденційних файлів, «розкритих/доступних усім співробітникам» (Varonis)

  • Середньостатистичний працівник фінансової служби має доступ до понад 11 мільйонів файлів щодня, «коли він заходить в офіс» (Varonis)

  • Середня вартість витоку даних у секторі фінансових послуг зараз перевищує 5 мільйонів доларів (IBM, Ponemon)

  • Для виявлення витоку даних, спричиненого інсайдером, потрібно в середньому 231 день (IBM, Ponemon)

  • 44% порушень безпеки зараз пов’язані з персональними даними (2021 р.). Це також найдорожчий тип даних у разі втрати (180 доларів США за запис). (IBM, Ponemon)

Підписатися на новини