Acunetix – сканер вебдодатків

Зазвичай, такі атаки, як SQL-ін’єкції та Міжсайтовий скриптинг (XXS), набагато простіше виправити, ніж знайти. Процес пошуку і підтвердження вразливості займає левову долю робочого часу фахівців безпеки, через що вони можуть не встигнути вчасно закрити ту чи іншу вразливість.

Своєю чергою, вразлива система несе ризики для всього підприємства. Критичні вразливості можуть заподіяти невиправну шкоду і призвести навіть до закриття підприємства.

Acunetix – це система управління вебвразливостями, що пропонує передові технології для виявлення, дослідження та керування ними. Застосунок використовує інструменти для динамічного та інтерактивного тестування застосунків (DAST+IAST) і здатний виконувати надзвичайно швидке і точне сканування будь-якого вебсайту або вебдодатку, включаючи односторінкові HTML5 і JavaScript (SPA).

Acunetix пропонує безліч готових інструментів для роботи з вебвразливостями:

  • Виявлення понад 7000 вразливостей безпеки, включаючи SQL-ін’єкції, Міжсайтові сценарії (XXS), zero-day вразливості та багато ін.
  • Неймовірно простий і зручний інтерфейс
  • Автоматичне сканування навіть запаролених ділянок за допомогою Login Sequence Recorder
  • Результати сканування, що включають інформацією про місцезнаходження вразливості, її вплив на систему, рекомендаціями щодо виправлення та ін.
  • Можливість сформувати звіт за один клік, зокрема про відповідність стандартам PCI DSS, OWASP Top 10, ISO 27001 та HIPAA.
  • Інтеграція з популярними системами відстеження проблем, такими як Atlassian Jira, GitHub, GitLab, Microsoft Team Foundation Server, Bugzilla та Mantis та ін.

Все це лише невелика частина того, що може запропонувати система управління вебвразливостями Acunetix. Дізнайтесь більше, переглянувши відеоогляд Acunetix Premium:

Підписатися на новини