5 способів залучити співробітників до вивчення кібербезпеки

У 2022 році навчання через онлайн платформи стало звичним для більшості людей, від керівників промисловості до приватних підприємців. Це може здаватися нереальним, але навіть кібербезпеці можна навчатися не тільки за допомогою нудних лекцій, а і через додатки, що пояснюють основні методології кібербезпеки в гральній формі.

У звіті RiskIQ за 2019 рік йдеться про те, що у середньому, кожну хвилину принаймні одна компанія страждає від кіберзлочинності й зазнає збитків в розмірі 2,9 мільйона доларів. Великі компанії на постійній основі втрачають 25 доларів США у хвилину через прогалини в системі безпеки. Тому, як навчити співробітників дотримуватися правил кібергігієни, на сьогодні, є нагальним питанням, яке потребує уваги на тому ж самому рівні, що і програмне забезпечення.

Advanced Computing Systems Association (USENIX) дослідили поведінку співробітників, які пройшли навчання з безпеки. Співробітників попросили ідентифікувати фішингові електронні листи в різні проміжки часу – від 4 до 12 місяців після початку навчання.

Результати дослідження підтвердили, що співробітники все ще можуть ідентифікувати фішингові електронні листи через 4 місяці після початку навчання. Однак вже через 6 місяців співробітники почали забувати про те, чого вони навчилися. Це свідчить про те, що люди потребують постійного навчання або постійного повторення, щоб ефективно розпізнавати кіберзагрози.

Ігри, які навчають кібербезпеки онлайн

Захопливі ігри, які навчають кібербезпеки, можуть бути кращим способом отримати й зберегти навички. Організації, починаючи від пересічних компаній і закінчуючи урядом США, успішно використовують ігрові методи навчання, щоб зробити процес більш привабливим для людей будь-якого віку.

Гра Cyber Challenge, створена Міністерством оборони США, запрошує гравця допомогти у вирішенні кіберзагроз, а також знайомить з основними ролями в управлінні кібербезпеки.

  • Cybersecurity Lab

Гра від Американської некомерційної служби телебачення (PBS). Мета: допомогти людям виявляти та долати кіберзагрози. Тут можна “ламати паролі”, створювати код і перемагати зловмисників, проходячи різні сценарії гри.

Keep Tradition Secure — це одна із серії ігор від Texas A&M Information Technology, створених для популяризації National Cyber Security Awareness Month. Гравцю необхідно дати відповідь на низку запитань про кібербезпеку під час прогулянки університетським містечком і вистежити відомого хакера.

picoCTF — це гра від експертів з безпеки та конфіденційності з Університету Карнегі-Меллона. Гравці повинні розробити, хакнути, розшифровувати та застосувати навички критичного мислення, щоб пройти випробування та забрати трофеї.

Гра від 1Password, компанії, що розробляє програмне забезпечення для керування паролями, і Gen.G, кіберспортивної організації. Мета: навчити кращих методів створення та керування паролями за допомогою браузерної гри-головоломки.

Джерело

Окрім навчання, ми завжди рекомендуємо не забувати, що кібербезпека має бути комплексною. Тому, якщо ви шукаєте якісні та передові рішення для вашої системи безпеки, рекомендуємо звернутись до нас за консультацією.

Підписатися на новини