Your Network. Your Rules

Untangle

Платформа мережевої безпеки Untangle забезпечує керовану хмарою безпеку та безпеку підключень, які працюють разом, забезпечуючи захист, моніторинг і контроль по всьому периметру цифрових атак від штаб-квартири до кордону мережі. Відзначені нагородами продукти Untangle користуються довірою понад 40 000 клієнтів і захищають мільйони людей і їх пристроїв.

 • Рік заснування: 2003
 • Headquarters: San Jose, CA
 • Нагороди: 50+
 • Клієнти: 40,000+

Untangle NG Firewall

Управління мережею та забезпечення належного захисту кожного пристрою може бути складним і дорогим завданням. Untangle NG Firewall спрощує безпеку мережі за допомогою єдиної модульної програмної платформи, розробленої відповідно до мінливих потреб організації.

Розроблений спеціально для організацій з обмеженими ІТ-ресурсами та бюджетами, NG Firewall надає браузерний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко отримувати видимість трафіку в мережі. Від фільтрації вмісту до вдосконаленого захисту від загроз, підключення VPN до формування на основі додатків для оптимізації пропускної здатності, NG Firewall пропонує комплексну платформу мережевої безпеки корпоративного рівня для організацій будь-якої галузі.

untangle firewall

Безпека, видимість та контроль

Комплексна безпека

Проактивно припиняйте шкідливі програми, спроби злому, фішингові схеми та інші загрози, перш ніж вони потраплять на пристрої користувачів.

Фільтрація

Отримайте контроль над кожним несанкціонованим додатком, зашифрованим веб-запитом, точкою розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, спробою дискретної реклами та спаму.

Глибокий аналіз та розуміння

Отримуйте інформацію в режимі реального часу за допомогою звітів на основі баз даних без необхідності використання окремого пристрою. Коротко подивіться стан мережі на інформаційній панелі, перевірте відповідність повним журналам подій та отримуйте сповіщення про аномалії мережі або незвичну поведінку користувачів із правилами попереджень.

Якість та продуктивність

Вирішуйте проблеми віддаленної роботи, філій та гостьового Wi-Fi. Захистіть користувачів та дані незалежно від місця розташування та рівня доступу. Збалансуйте конкурентні пріоритети, забезпечте якість обслуговування (QoS) та максимізуйте час безперебійної роботи, заощаджуючи гроші організації.

Переваги

 • Захист, шифрування, контроль та видимість у будь -якому місці
  NGFW, IPS, VPN тощо
 • Вбудована безпека для невеликих мережевих приладів та пристроїв IoT
 • Гнучке розгортання локально або в хмарі
 • Веб-фільтр (адміністратори можуть встановлювати правила фільтрації, щоб блокувати різні сайти та платформи)
 • Контроль додатків
 • Контроль пропускної здатності (дозволяє адміністраторам визначати пріоритет трафіку для важливих і несуттєвих завдань)
 • Комплексні звіти
untangle reports

Якщо ви розглядаєте покупку фаєрвола Untangle, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для вас способом: