Єдина платформа для всіх потреб веб-безпеки

NetSparker

NetSparker – це повністю інтегрований, багатокористувацький веб-додаток із вбудованими інструментами робочого процесу і звітності, який масштабується під потреби бізнесу.

Це рішення допомагає підприємствам будь-якого розміру в усіх галузевих вертикалях організувати безпеку веб-додатків. Малі підприємства, а також організації зі списку Fortune 500 покладаються на NetSparker для виявлення вразливостей в своїх веб-додатках і визначення пріоритетності виправлень.

K

сторінок сканується щодня

К

вразливостей
виявляються щодня

+

вразливостей виявляються на кожному сайті

%

просканованих веб-сайтів мають критичні проблеми

Переваги NetSparker

Автоматизація веб-безпеки

NetSparker допомагає усувати недоліки ІТ-безпеки і повністю автоматизувати її процеси. Програмне забезпечення може виконати автоматичну оцінку вразливості, яка допоможе розставити пріоритети в роботі по усуненню проблем. Доступна функція автоматичного виявлення і захисту поточних веб-ресурсів для уникнення ресурсно-затратних ручних процедур.

 • NetSparker автоматично перевіряє і сканує всі типи застарілих і сучасних веб-додатків, включаючи HTML5, Web 2.0 та односторінкові додатки (SPA), а також веб-ресурси, захищені паролем.
 • Вразливості автоматично присвоюється рівень серйозності, щоб підкреслити потенційний збиток і терміновість, з якою вона повинна бути усунута.
 • Служба виявлення активів постійно сканує Інтернет, щоб виявити призначені для користувача активи на основі IP-адрес, доменів верхнього і другого рівня, а також інформації про сертифікати SSL.

Масштабування в міру зростання

Коли бізнес розширюється, посилюються і вимоги до безпеки. NetSparker масштабується для задоволення потреб малого бізнесу, а також великих корпорацій. Одним з ключів до його масштабованості є Proof-Based Scanning, яке запобігає витраті ресурсів на хибні спрацьовування.

 • Завдяки технології Proof-Based Scanning Netsparker безпечно використовує виявленні вразливості і генерує доказ використання (proof-of-exploit) або доказ концепції (proof-of-concept), які підтверджують, що вразливості не є хибним спрацюванням.
 • Панелі моніторингу NetSparker надають інформацію в зрозумілій і стислій формі, навіть якщо у користувача є велика кількість веб-ресурсів.
 • NetSparker використовує масштабовані агенти сканування, які звітують перед основним додатком і ефективно використовують кілька ІТ-ресурсів для скорочення часу сканування.

Повна видимість

NetSparker розуміє потребу в повній видимості, особливо якщо потрібно управляти великою кількістю веб-ресурсів. За його допомогою можна отримати чітке і вичерпне уявлення про стан інформаційної безпеки як на верхньому рівні, так і в деталях. Звіти NetSparker також можуть бути налаштовані відповідно до вимог користувача.

 • NetSparker пропонує безліч готових звітів для різних цілей як для керівництва, так і для розробників.
 • Якщо вбудованих звітів недостатньо, можна створювати власні звіти, використовуючи власні шаблони.
 • Крім звітів про відповідність, які включають звіти ISO 27001, PCI DSS і HIPAA, можна запросити перевірку звітів PCI DSS третіми сторонами.

Досягнення максимальної ефективності

NetSparker – це не просто ще один сканер додатків, це комплексне рішення для управління вразливостями. Його можна інтегрувати з уже наявними системами відстеження проблем, щоб користувач міг без проблем виправляти і повторно тестувати свої веб-додатки. Також NetSparker можна інтегрувати в призначений для користувача SDLC, щоб уникнути величезних витрат на виправлення несправних веб-додатків, які потрапили в робоче середовище.

 • NetSparker має вбудовані функції управління командою і управління вразливостями, які можна використовувати для створення ролей, призначення проблем, огляду процесів виправлення і повторного тестування після завершення.
 • Можна керувати вразливостями за допомогою сторонніх засобів відстеження проблем, таких як Azure DevOps, GitLab, GitHub, Jira, а також систем управління вразливостями, таких як Metasploit або Kenna.
 • Щоб захистити додатки з самого початку, можна інтегрувати NetSparker з платформами CI / CD, такими як Jenkins, TeamCity або Bamboo.