Channel 4 скоротив на 60% витрати на безпеку завдяки Invicti

“Тепер, для більшості вебсайтів нам не потрібно долучати зовнішні ресурси. Ми можемо запускати Invicti, виконувати тести та переглядати результати сканування стільки, скільки знадобиться. Як наслідок, бюджет, який ми щороку витрачали на послуги пентестінгу майже відразу скоротився приблизно на 60%, а наступного року знизився ще більше, приблизно на 20% від наших початкових витрат.”

Браян Брекенборо

CISO

Британський телевізійний бренд Channel 4 зі штаб-квартирою в Лондоні розпочав свою першу трансляцію в листопаді 1982 року. Channel 4 доступний для всієї Великобританії та керує найбільшим у країні безкоштовним потоковим сервісом All 4, а також мережею з 12 телевізійних каналів.

Канал має унікальну модель фінансування та утримується за допомогою комерційних джерел, в той час, як підлягає під державну власність. Таким чином, він здатний пропонувати незалежний, унікальний і універсальний контент, який відображає інтереси різних спільнот у Великобританії.

Велика організація з тисячами вебактивів Channel 4 несе відповідальність за безпеку даних 26 мільйонів глядачів сервісу All 4 і всієї інтелектуальної власності компанії.

Частково це також передбачає відповідальність за засоби захисту, тестування яких зазвичай є дуже складною і витратною задачею, що тягне величезну суму бюджету організації на безпеку.

Шукали рішення, щоб перевірити захист Channel 4

Щоб підтвердити відповідність GDPR, що діє на території Європейського Союзу, Channel 4 повинен мати можливість продемонструвати безпечність своїх даних. Підприємству необхідно забезпечити наявність надійних протоколів безпеки та технологій для захисту від загроз.

Для того, щоб мати можливість це зробити, CISO Channel 4, Брайан Брекенборо шукав рішення, яке дозволило б компанії перевірити свій захист ефективно та в межах виділеного на безпеку бюджету.

До використання Invicti Channel 4 щороку витрачав значні суми на численні тести на проникнення користуючись послугами багатьох сторонніх компаній.

“Ми проводимо тест на проникнення й отримуємо результати; далі ми опрацьовуємо наявні проблеми та платимо за ще один тест на проникнення. Це може бути цілий цикл залежно від того, наскільки складним був конкретний проєкт.”

Браян Брекенборо

CISO

Invicti допомагає Channel 4 отримати контроль над активами

Щоб підвищити ефективність і скоротити витрати, для Channel 4 потрібен був простий спосіб контролювати свої активи, щоб мати можливість їх захистити. Для клієнта було також важливо мати видимість усіх додатків, включаючи будь-які втрачені, забуті чи приховані.

Рішення від Invicti розв’язало цю задачу, дозволивши замовнику визначити, пріоритетність того чи іншого ресурсу і скласти вичерпний список всіх вебактивів.

Використовуючи Invicti, Channel 4 тепер може виконувати безперервне автоматизоване сканування вразливостей на вебсайтах, де зберігається конфіденційна інформація, або шукати вразливості на будь-яких інших вебресурсах компанії.

Підвищення ефективності та економія коштів

Наслідком впровадження рішення WAS від Invicti є явне підвищення ефективності та величезна економія коштів. Співробітництво з Invicti дозволило Channel 4 скоротити витрати на 60% лише за перший рік. А протягом наступного року зекономити додатково 20% від початкової суми.

“Це значно полегшує наше життя та дозволяє гарантувати своєчасне виконання проєктів у межах бюджету.”

Використовуючи Invicti, Channel 4 тепер може виконувати автоматизовані тести на проникнення або сканування вразливостей. Це дозволяє Channel 4 виявляти будь-які проблеми на ранніх стадіях процесу, визначаючи пріоритетність вразливостей, які піддають компанії ризику, і виправляти їх із меншими ручними зусиллями – без необхідності повертатися до редизайну чи реконструкції.

Джерело

Підписатися на новини