Управління відносинами з партнерами (PRM)

Channelyze

Channelyze Ltd – компанія-розробник програмного забезпечення. Головний офіс знаходиться в Лондоні, Великобританія. Флагманський продукт PRM-система Channelyze.

Channelyze – Partner Relationship Management (PRM) – система управління взаємовідносинами вендора з партнерами (дистриб’юторами, реселерами). Полегшує комунікацію на всіх рівнях каналів навколо потенційних клієнтів.

Проста у використанні система управління каналами, яка спрощує процеси і покращує взаємодію з партнерами.

Профілі користувачів

Автоматична видача квот

Система статусів партнерів

Функціональні можливості

Управління лідами

Досі управління лідами на трьох рівнях (вендор, дистриб’ютор, партнер) було складним завданням! Channelyze дозволяє будь-якому партнеру або дистриб’ютору легко збирати, відстежувати, реєструвати та закривати потенційні угоди. Функція чату для кожного ліда допомагає покращити спілкування по каналу і збільшує шанси на закриття ліда.

«Розумна» реєстрація угод

Фіксація угоди за конкретним дистриб’ютором і партнером – важливий, але складний процес для багатьох вендорів. Це часто вимагає від розробника ПЗ ручного контролю за продажами і призводить до плутанини і помилок.

За допомогою Channelyze вендори можуть визначити точні критерії, яким партнери повинні відповідати, щоб отримати вигоду від реєстрації угод, і такі партнери можуть зареєструватися для захисту своїх угод одним клацанням миші. Channelyze використовує метод «нечіткого зіставлення», щоб попередити вендора, коли партнер намагається зареєструвати угоду, яка вже була зареєстрована іншим партнером, і дозволяє вендору відхилити новий запит на реєстрацію.

Звітність та аналітика

Створення звітів, які допомагають побачити, як працює той чи інший канал. Інформаційні панелі для кожного користувача дають візуальне уявлення про всі угоди, щоб вони знали, на чому зосередити свої зусилля. З Channelyze вендори, дистриб’ютори і реселери отримують повне уявлення про те, як працюють окремі сімейства продуктів, як працюють партнери і як виглядають певні географічні регіони. Повна видимість реальних продажів, «руху» клієнтів, запланованих угод.

Прайс-листи

Щоб зробити ланцюжок продажів ще простіше, в Channelyze є можливість завантажувати локалізовані прайс-листи. Партнерам, дистриб’юторам залишиться тільки вибрати продукти і їх необхідну кількість. Все інше зробить Channelyze. Він розраховує ціну за прайсом, націнку партнера, включаючи будь-які знижки, зазначені вендором, і показує відповідний графік виставлення рахунків.

Маркетингові матеріали

Вендор може завантажити на портал рекламні брошури, логотипи, презентації та будь-які інші матеріали, які допоможуть партнерам продавати. Вони можуть бути розділені по регіонах або типах партнерів.

Продовження ліцензій

Тема продовжень є однією з найскладніших. Традиційні CRM і PRM-системи для цього не створені. Channelyze відстежує кожну угоду, яка була проведена через канал, і нагадує про неї, коли настає час продовження.