WiseTeam СRM+PМ: рішення що здатне збільшити прибуток до 30%

WiseTeam CRM+PM – це гнучке, надійне та високоефективне рішення для управління процесами від литовського розробника.

Для досягнення найкращих показників ефективності в управління робочими процесами СRM+PM рішення використовує комбінацію двох популярних моделей організації роботи – Scram і Kanban.

Безсумнівно, найвагомішою перевагою є можливість у кінцевому підсумку вивантажити звіт по проєкту, що врахує кількість затраченого часу і ресурсів. Таким чином WiseTeam допомагає значно покращити якість отриманих даних і виконати високоточний прорахунок релевантності проєкту. Це дає змогу керівнику визначити слабкі місця в наявних бізнес-процесах та розробити найефективнішу стратегію управління.

Серверна частина WiseTeam системи базується на технологіях Linux, PHP, Nginx та MySQL з низькою кількістю бібліотек та оптимізованим кодом, що дозволяє вкрай ефективно використовувати серверні обчислювальні потужності та легко масштабуватись.

Сьогодні рішення має достатньо приємну цінову політику. Розробник пропонує хмарну і локальну версію продукту, з можливістю придбання щорічної або безстрокової ліцензії. При цьому, модуль для управління проєктами, фінансами, Service Desk та безліч корисних інструментів будуть доступні в одній ліцензії, без доплат.

Що важливо, команда WiseTeam з перших днів повномасштабного вторгнення висловила свою підтримку Україні та рішуче відмовилася від будь-яких продажів для клієнтів з території росії та білорусії.

Більше про WiseTeam CRM+PM ви можете дізнатися переглянувши відео або звернувшись до нас із запитом про демонстрацію за адресою your@corewin.ua

Підписатися на новини