Серія відео по Untangle NG Firewall

Останні два роки стали справжнім випробуванням для бізнесу. З швидким переходом до роботи з дому, а тепер і до гібридного варіанту роботи, навантаження на IT-безпеку виросло врази. На жаль, кіберзлочинці побачили у цьому можливість: ФБР повідомило про збільшення кількості зареєстрованих кіберзлочинів на 300%, причому зловмисники спеціально націлені на віддалених співробітників за допомогою фішингових атак та атак програм-вимагачів.

Пандемія також сильно змінила методи роботи підприємств та прискорила темпи цифрової трансформації. Згідно зі звітом Spiceworks про стан ІТ у 2021 році, пандемія стала основним каталізатором трансформації бізнесу, і тепер 76% підприємств планують довгострокові зміни у сфері ІТ. Це призвело до зростання витрат на технології зі збільшенням бюджетів, що також підтверджується у звіті Untangle щодо SMT IT Security за 2021 рік.

Навіть з урахуванням того, що недавні атаки програм-вимагачів стали новинами на перших сторінках, деякі підприємства малого та середнього бізнесу, як і раніше, дотримуються позиції «зі мною такого не може статися» щодо мережевої безпеки і часто вважають, що їхні дані не такі цінні, як дані більших компаній, і тому не є цільовими. Згідно з опитуванням, 66% керівників малого та середнього бізнесу не вважають себе вразливими для кібератак. Проте статистика свідчить про інше: 43% кібератак націлені на малий бізнес (Звіт Verizon про розслідування витоку даних за 2020 рік).

В таких умовах, варто підсилювати кібербезпеку організації. Компанія CoreWin рекомендує звернути увагу саме на управління мережею та забезпечення належного захисту кожного пристрою.

Untangle NG Firewall спрощує безпеку мережі за допомогою єдиної модульної програмної платформи, розробленої відповідно до мінливих потреб організації.

Розроблений спеціально для організацій з обмеженими ІТ-ресурсами та бюджетами, NG Firewall надає браузерний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що дозволяє швидко отримувати видимість трафіку в мережі. Від фільтрації вмісту до вдосконаленого захисту від загроз, підключення VPN до формування на основі додатків для оптимізації пропускної здатності, NG Firewall пропонує комплексну платформу мережевої безпеки корпоративного рівня для організацій будь-якої галузі.

Щоб краще розібратись з продуктом, наша команда підготувала серію детальних відео, які будуть виходити щотижня.

План виходу та теми відео Untangle NG Firewall

Network Configuration
26.10.2021

Network Analytics
02.11.2021

Intrusion Prevention
16.11.2021

Firewall App vs Filter Rules
23.11.2021

Dashboard & Reports
08.12.2021

Підписатися на новини