Endpoint Protector: особливості встановлення DLP на Ubuntu

Середня глобальна вартість витоку даних збільшилася на тривожні 10% у 2021 році, досягнувши 4,24 мільйона доларів у порівнянні з 3,86 мільйона доларів у 2020 році, згідно зі звітом про вартість витоку даних за 2021 рік, опублікованому IBM та Ponemon Institute. Це була найвища середня вартість витоку даних, зафіксована у звіті, за 17 років з моменту його щорічної публікації.

Оскільки пандемія послабила заходи безпеки, а регулюючі органи стежили за дотриманням законів про захист даних, багато галузей зіткнулися з приголомшливим зростанням витрат у 2021 році. У 2022 році, стає ясно, що компанії повинні зробити кібербезпеку та захист даних своїм пріоритетом. Це необхідно не тільки для того, щоб уникнути збоїв у бізнесі, але й для того, щоб обмежити вплив інцидентів, пов’язаних із безпекою, на їхній прибуток.

Тому, вкотре, компанія CoreWin наголошує на важливості комплексної системи кібербезпеки та необхідності DLP-рішення, як її обов’язкової складової. З власного досвіду знаємо, що розрізненість систем в компанії стає однією з проблем при виборі DLP. Однак, Endpoint Protector працює на Windows, Mac та різних дистрибутивах Linux.

Саме на Linux є певні особливості встановлення, які ми і висвітлили в новому відео.

Підписатися на новини