Yva.ai

Yva.ai – система розумного зворотного зв’язку для управління ефективністю бізнесу.

Yva.ai допомагає компаніям утримувати ключових співробітників, керівникам створювати команди мрії, а співробітникам розвиватись і досягати кращих результатів за допомогою етичної та надійної HR-аналітики на основі штучного інтелекту.

У 2014 році командою Yva.ai було створено повноцінну аналітичну систему, яка могла б передбачати звільнення, конфлікти, вимірювати і підвищувати залученість співробітників. Зараз у Yva.ai два офіси: в Кремнієвій Долині та Росії. Команда налічує 35 фахівців.

Унікальність Yva.ai полягає в тому, що вона поєднує поведінкову аналітику (пасивний зворотний зв’язок) і своєчасні, персоналізовані опитування (активний зворотний зв’язок). Серед найнеобхідніших інструментів Yva можна виділити: прогнозування звільнень ключових співробітників, аналіз організаційної мережі, динамічне сканування залученості та показники продуктивності.

Щорічних опитувань співробітників вже давно недостатньо.
Прийшов час перейти на розумний зворотний зв’язок

Для співробітників, менеджерів, керівників і HR

Вигорання працівників: втримайте ключові таланти

Проведіть аналіз організації, визначте основні проблеми, знайдіть рішення та сприяйте залученню ваших співробітників.

Щотижня Yva.ai формує звіт з індексами вигорання співробітників і причинами їх невдоволення. Рекомендації Yva.ai дозволяють виправити проблеми до того, як ключовий співробітник прийняв рішення про звільнення.

В середньому 32% працівників знаходяться на пізній стадії вигорання. Аналітика Yva.ai дозволяє зрозуміти першопричину проблеми та знову залучити своїх людей.

Розумні опитування 360: розвивайте лідерські якості співробітників

Виходячи з моделей цифрової взаємодії, Yva.ai «знає», кого про кого питати. Це називається «розумний зворотний зв’язок 360».
Такі опитування дуже точні, легко масштабуються та працюють в режимі реального часу. Кожен співробітник і керівник отримує персональний звіт і рекомендації, які дозволяють їм досягти кар’єрного росту та професійного розвитку.

Для керівників і HR

Зробіть своїх співробітників щасливими

Недостатньо проводити опитування про залучення двічі на рік. Використовуйте безперервний зворотний зв’язок від співробітників, щоб сформувати корпоративну культуру, орієнтовану на людей.

Yva.ai збирає зворотний зв’язок від кожного співробітника не тільки через мікроопитування, а й через анонімний аналіз співпраці, щоб виявити успішні практики та проблемні зони.

Організаційно-мережева аналітика

Організаційно-мережевий аналіз допомагає керівникам виявити неформальних лідерів і лідерів думок, здатних розвивати міжфункціональне співробітництво, корпоративну трансформацію і клієнтоорієнтований підхід. За допомогою неформальної організаційної мережі ви зможете контролювати всі етапи трансформації: до, під час і після.

Переваги Yva.ai

Анонімність

В Yva.ai всі дії та зворотний зв’язок від співробітників є анонімним. Дані збираються, як мінімум для групи з 5 співробітників.

Без аналізу змісту

За замовчуванням Yva.ai не зберігає і не аналізує зміст повідомлень, тим самим захищаючи особисту конфіденційність.

Особисті джерела

Yva ніколи не аналізує особисті джерела даних, такі як особиста електронна пошта, SMS, WhatsApp, Facebook, LinkedIn, Instagram.

Локальна установка

При установці в хмару або локально всі дані знаходяться в периметрі мережі клієнта.